Güncel

Zabıta Ekipleri Seyyar Satıcıyı Darp Etti

Adana’da seyyar satıcı bir vatandaş tezgahına el koymak isteyen zabıta ekiplerine karşı çıkınca ekipler hem tezgahı hemde vatandaşı darp etti.

Adana’da seyyar satıcının tezgahına el koymaya çalışan zabıta ekiplerinin, olaya müdahale eden vatandaşı ve tezgah sahibini darp ettiği anlar amatör kameralara yansıdı.

Edinilen bilgilere göre, Adana Pazarlar Caddesi’nde uzun yıllardır seyyar satıcılık yapan bir tezgahtarın tezgahına zabıta ekipleri el koymak istedi. Ekmek teknesini vermek istemeyen tezgahtar ile zabıta arasında tartışma yaşandı.

Bir vatandaşın amatör kamerayla çektiği görüntülerde seyyar satıcının babasının olay yerine geldiği ve tezgahın altına yatarak zabıta ekiplerine direndiği görülüyor. Görüntülerde zabıta ekipleri yaşlı adamı darp ederek tezgahı almaya çalışıyor.

Olaya şahit olan çevre esnaf ve vatandaşlar da duruma büyük tepki gösterirken amatör kamaraya yansıyan bir görüntüde olaya tepki gösteren bir vatandaşın zabıta ekiplerinin saldırısına uğradığı görülüyor. Zabıta ekiplerinin tekme ve yumruklarına maruz kalan vatandaş bir anda neye uğradığını şaşırırken çevredekiler de olaya müdahale ederek vatandaşı zabıtanın elinden kurtarmaya çalışıyor.

Olayların büyümesi üzerine kısa süreliğine vatandaşlar ile zabıta ekipleri arasında arbede yaşanıyor. 

Editör : Metin Yüksel

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu