Sağlık

Yeşilay Şanlıurfa 9 Şubat Sigara Bırakma Günü Etkinlikleri

9 Şubat Dünya sigara bırakma günü dolayısıyla Yeşilay Şanlıurfa Şubesi ile halk sağlığı müdürlüğü işbirliği ile bugün saat 15:00 te Bahçelievler’de bulunan bazı Kahvehanelerde vatandaşlara sigaranın zararları konusunda bilgilendirme çalışması ve broşür dağıtımı gerçekleştirecek.

Sigara Alkol ve diğer bağımlılık yapan maddeler ile etkin mücadele eden Yeşilay cemiyeti 9 Şubat Dünya sigara bırakma günü dolayısıyla Yeşilay Şanlıurfa Şubesi ile halk sağlığı  müdürlüğü işbirliği ile bugün saat 15:00 te Bahçelievler’de bulunan bazı Kahvehanelerde vatandaşlara sigaranın zararları konusunda bilgilendirme çalışması ve broşür dağıtımı gerçekleştirecek.

Yeşilay Şanlıurfa Şubesi başkanı Muharrem Çelik yaptığı açıklamada “Yeşilay Cemiyeti olarak bugün 9 Şubat Dünya Sigarayı Bırakma Günü nedeni ile saat 13:00 da Haran ünversitesi Osmanbey hastahanesi Göğüs hastaları bölümünde yatmakta olan hastaları ziyaret edeceğiz hastalar  bize yaşadıkları ile sigaranın zararlarıni anatcaklar. Bizler de hastalara broşürler ve karanfil dagıtacagız. Ziyaretlerin akabinde basın açıklaması  yapılacaktır.

Editör Ramazan Cengiz

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu