Güncel

Yeşil Işığın Yanmasını Bekledi

İstanbul Sancaktepe’de bir trafik ışıklarında tıpkı insanlar gibi yolun karşısına geçmek isteyen sokak köpeği, yeşil ışığın yanmasını bekledi. Sokak köpeği yeşil ışık yanmasını bekledi, bazı yayaların ise kendilerini kırmızı yanmasına rağmen karşıya geçmesiyle birlikte ortaya ilginç görüntüler çıktı. Köpeğin insanlara trafik dersi verdiği anlar bir vatandaşın cep telefonu kamerasına işte böyle yansıdı.

İstanbul’da trafik ışıkların yeşil yanmasını bekledi ve yeşil yanınca caddenin karşı tarafına geçen akıllı köpek.

YEŞİL IŞIĞIN YANMASINI BEKLEDİ

Sancaktepe’de bir sokak köpeği, karşıdan karşıya geçmek için yeşil ışığın yanmasını bekledi. Yayalara yanan kırmızı ışığa rağmen çok kişi ışığa aldırış etmeden karşıdan karşıya geçti, sokak köpeği kurallara uydu ve yeşil ışığın yanmasını bekledi. Yeşil ışığı bekleyen köpek, ışığın yanmasından sonra yolun karşısına geçti. Köpeğin bu davranışı insanlığa adeta trafik dersi vermiş oldu, yapmış olduğu bu hareketiyle büyük beğeni topladı.

CEP TELEFONU KAMERASINA YANSIDI

Tüm bu yaşananlar cep telefonu kamerasına yansıdı. Görüntülerde yanan kırmızı ışığa rağmen vatandaşlar yolun karşısına geçmeye devam etti. o esnada bir sokak köpeği ise ışığın yanmasını bekledi. Daha sonra yayalara yeşil ışın yanmasıyla birlikte köpek harekete geçti yolun karşı tarafına geçmiş oldu.

EDİTÖR: Kadir Kurtay

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu