Güncel

Yeni Silahını İnceleme Yaparken Kazayla Kendini Vurdu Yaşamını Yitirdi

Zonguldak Kilimli’de, park halinde durun aracın içinde yeni almış olduğu silahı incelerken silah ateş almasıyla baldırından yaralanan PTT memuru yaşamını yitirdi.

Zonguldak’ın Kilimli ilçesinde, yeni almış olduğu tabancasını incelerken kazayla kendini vurdu 47 yaşında olan İlyas Kalaycı, hastanede 1 hafta süren yaşam mücadelesini kaybetti.

YENİ ALDIĞI TABANCAYI İNCELİYORDU

Geçen 26 Mart’ta akşam saatinde, park halinde duran aracında oturan İlyas Kalaycı, iddiaya göre yeni aldığı tabancayı incelemeye başladı. Silahın kazayla ateş alması neticesinde sağ baldırından yaralanan Kalaycı, ambulansla Zonguldak Atatürk Devlet Hastanesi’ne götürüldü. 

Ambulansta ve hastanede duran kalbi 2 defa çalıştırılan Kalaycı, dün yoğun bakımda yaşamını yitirdi. Kalaycının atar damarı zarar gördüğü için çok kan kaybettiği anlaşıldı.

GÖZYAŞLARI ARASINDA TOPRAĞA VERİLDİ

Kalaycı için bugün ilçede Ulu Cami’sinde cenaze töreni yapıldı. PTT’de memur olan evli ve 2 çocuk babası Kalaycının cenazesi öğle namazından sonra kılınan cenaze namazı müteakip Bey cuma Beldesinde gözyaşları arasında toprağa verildi.

EDİTÖR: Kadir Kurtay

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı