Teknoloji

Yapı Kredi, Moda İllüstrasyonları İle Mercedes Benz Fashıon Week’ı Dijitalleştirdi!

Yapı Kredi, Moda İllüstrasyonları İle Mercedes Benz Fashıon Week’ı Dijitalleştirdi! 3 yıldır resmi sponsoru olduğu Mercedes-Benz Fashion Week İstanbul’u (MBFWI), modanın vazgeçilmez unsurlarından eskizlerle dijitalleştirdi. Sosyal medyanın fenomen moda illüstratörlerinden Mustafa Soydan, Yapı Kredi için moda haftasında yaşananları kendi çizgileriyle özetledi.

3 yıldır resmi sponsoru olduğu Mercedes-Benz Fashion Week İstanbul’u (MBFWI), modanın vazgeçilmez unsurlarından eskizlerle dijitalleştirdi. Sosyal medyanın fenomen moda illüstratörlerinden Mustafa Soydan, Yapı Kredi için moda haftasında yaşananları kendi çizgileriyle özetledi.

27-30 Mart 2018 tarihleri arasında gerçekleştirilen MBFWI’da merak edilen defileleri podyumdan dijital ortama taşıyan Soydan’ın çizimleri, Yapı Kredi Lounge’daki ekrana yansıtılarak davetlilerle paylaşıldı. Böylelikle moda camiası ve ziyaretçiler, Fashion Week’teki kreasyonları daha farklı bir perspektiften görme şansı yakaladı. Soydan kulislerde, stüdyo alanlarında ve etkinliğin diğer mekanlarında yaşananları da dijital ortamda illüstre etti.

Mustafa Soydan ayrıca Türkiye’nin dijital bankası Yapı Kredi’nin, Göz-ID teknolojisi başta olmak üzere, Yapı Kredi Mobil’de yer alan hayatı kolaylaştıran tüm özelliklerinin de çizimlerini yaptı. Bir moda illüstratörünün gözünden banka teknolojilerinin aktarılması, MBFWI’nın sıra dışı anlarından birine dönüştü.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı