Teknoloji

Vodafone Yaşlıları Teknoloji İle Tanıştırıyor

Vodafone, 55 yaş ve üzeri kullanıcılar için geliştirdiği, ‘İkinci Bahar Teklifleri’ kampanyası ile mobil teknolojilerin gücünü herkese ulaştıracağını açıkladı.

Vodafone, dijital dönüşüm vizyonu doğrultusunda geliştirdiği kapsamlı ‘İkinci Bahar Teklifleri’ kampanyası ile 55 yaş ve üstündeki kullanıcıları da mobil teknolojiler ile tanıştıracak. Şirketten yapılan açıklamaya göre; Vodafone’un Akıl Küpü Tarifelere ek olarak sunduğu bol internetli ‘İkinci Bahar Teklifleri’, ücretsiz Facebook ve Twitter kullanımı, tarifeye ek Vodafone’lularla 2 bin dakika konuşma hakkı sağlarken, ‘Ücretsiz Akıllı Durma Özelliği’ ile faturaları kontrol altında tutacağı bildirildi. Ayrıca 55 yaş ve üstündeki herkes, teklif kapsamında Vodafone Cep Merkezleri’ndeki özel danışmanlardan ücretsiz teknolojik destek alma imkanına sahip olacağı, ‘İkinci Bahar Teklifleri’ kapsamında kullanıcılara haber ve hava durumu servisleri indirimli olarak sunulurken, uygun fiyat avantajı ile son model akıllı telefonlara sahip olma imkanı da sağlanacağı ve sevilen markaların özel indirimlerinden de yararlanabilecekleri kaydedildi. 

Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Ender Buruk, konu ile ilgili yaptığı açıklamasında; “Vodafone olarak, daha iyi bir gelecek için iletişim teknolojileri ile Türkiye’de herkese ilham verme hedefimiz doğrultusunda, odağına müşteri memnuniyetini yerleştirdiğimiz tüm faaliyetlerimizde abonelerimizin beklenti ve ihtiyaçlarını eksiksiz karşılamaya özen gösteriyoruz. Şimdi de 55 yaş ve üstündeki kullanıcıların tüm teknolojik ihtiyaçlarını karşılamak ve dijital dönüşümün avantajlarından yararlanmalarını sağlamak hedefiyle kapsamlı bir teklifi hayata geçiriyoruz. Bol internet ve dakika içeren ‘İkinci Bahar Teklifleri’ ile onlara sevdikleriyle ister konuşma, ister internetten görüntülü görüşme imkanı sunuyoruz. Üstelik bunları yaparken, teknolojiyi nasıl kullanacaklarını öğrenmeleri için özel danışmanlardan teknoloji ile ilgili her konuda destek almalarını sağlıyoruz. Diğer yandan fatura aşımından yakınan 55 yaş ve üstündeki abonelerimiz, teklif kapsamındaki ‘Ücretsiz Akıllı Durma Özelliği’ ile fatura kaygısı yaşamadan mobil iletişimlerini rahatlıkla sürdürebilecekler. Tüm bunlara ek olarak, özel indirimlerle ve uygun fiyatlarla son model akıllı telefonlara sahip olma fırsatı sağlıyoruz. Vodafone Türkiye olarak, abonelerimizin iletişim ihtiyaçlarını uçtan uca karşılarken, onlara hayatı kolaylaştıran çözümler sunmayı sürdüreceğiz” dedi. 

Ayrıca; 55 yaş ve üzeri aboneleri için yeni bir portföy oluşturan Vodafone’un, kullanıcılarının ihtiyaçlarına yönelik yeni fırsatlar ve hediyeler sunacağı açıklanırken, bu fırsatların ilkinin Kasım ayında 55 yaşını bitiren abonelerinin doğum günlerini kahve ve pasta hediye ederek kutlayacakları bildirildi. 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu