Teknoloji

Viranşehir Belediyesinden Cami Ve Taziye Evlerine Klima Desteği

Viranşehir Belediyesinden Cami Ve Taziye Evlerine Klima Desteği, Geçtiğimiz günlerde Viranşehir de bir taziye evinde çalınan klima motoru hayırlara vesile oldu, Bölgede klima eksiklerini araştıran Belediye ekipleri 36 adet klima desteğinde bulundu

Şanlıurfa ye Bağlı Viranşehir ilçesinde Belediye tarafından Cami ve Taziye Evlerinin ihtiyaçları giderilmeye devam ediyor. Sosyal Belediyecilik gereği Cami ve taziye evlerine büyük önem veren Belediyemiz, destek çalışmalarına bir yenisini daha ekledi.

Merkez ve kırsal mahallelerde bulunan cami ve taziye evlerine ihtiyaç doğrultusunda geçen yıl toplamda 103.816 Bin TL maliyetinde 20 Salon tipi klima desteğinde bulunan Belediyemiz, 2018 yılında ise 36 Salon tipi klima desteğinde bulunmak için çalışmaları tamamladı.

Havaların ısınması ile birlikte Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğümüzce ihalesi yapılan 36 adet klimayı merkez ve kırsal mahalle Cami ile taziye evlerine dağıtılacak.

İbadethanelerin ihtiyaçlarını büyük oranda gideren Belediyemiz, hizmetlerine Halı, Sedir, Çimento, Hazır beton, Aydınlatma Sistemi, Ses Sistemi’nin yanı sıra Klimayı da ekledi.
 

“ 36 SALON TİPİ KLİMA ”

Yaz aylarının oldukça sıcak geçtiği Viranşehir’de toplu ibadetlerin yapıldığı cami ve taziye evleri için zaruri ihtiyaç olan klima sıkıntısı Belediyemiz tarafından giderildi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı