Biyografi

Ve Caner Son Noktayı Koydu

​İzdivaç programında yaklaşık olarak 5 aydır eş adayı arayan Caner, “Kabe’de rüyaya yattım onu gördüm” dediği gelin adayı Berke olduğunu herkese söyledi.

ATV’de yayınlanan evlenme programında Caner Toygar 6 Şubat canlı yayında evleneceği gelin adayın ismini söyledi. Esra Erol ve programdakiler ismi duyunca çok şaşırdılar.

ÖNEMLİ KARARLAR ALDI

İzdivaç programında eş adayını arayan Caner Toygar, umre ziyareti sonrası önemli kararlar aldığını söyleyerek, ilk iş olarak evlenmek istediğini söyledi.

KABE’DE RÜYAYA YATTIM ONU GÖRDÜM

Hazır olmasam 70 milyonun huzurunda böyle bir riske asla girmezdim” diyen Caner, “5 aydır buradayım. Video hazırlattım özel olarak. Kutsal topraklara gittiğimde teyzeler amcalar onun ismini verdi. Bu kadar insan yanılıyor olamaz. Bende oraya gittiğimde Kabe’de rüyaya yattım onu gördüm.

Rabbim bana onu eş diye yazmış. Buna inanıyorum. Önümüze engeller çıkacak biliyorum. Aramızı bozmaya çalışacaklar onu da biliyorum. Biz her şeyin üstesinden geleceğiz. Ona burada nikahı basacağım. Ama gelir mi bilmiyorum. Ama gördüğüm rüyada geliyordu. Bir sene sonrada çocuğumuz oluyordu inşallah. İnsanlar konuşuyor. Neyse susuyorum.

BERKE’NİN İSMİNİ VERDİ

Esra Erol stüdyonun ortasına çağırdı Caner’i: “Geldiğinde de söyledim. Ben hayatım boyunca biliyorsunuz güvensizliklerim vardı. Ona karşı… Ona çok güveniyorum. İlk defa bir bayan güven sağladı. Beni gerçekten sevdiğine inanıyorum. Video hazırlamıştık yok mu?” dedikten sonra BERKE ismini verdi.

EDİTÖR: Kadir Kurtay

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu