Güncel

Uşak Belediye Başkanı Nurullah Cahan Afrin İçin Reyhanlı’ya Gidiyor

Uşak Belediye Başkanı Nurullah Cahan Afrin İçin Reyhanlı’ya Gidiyor : Zeytin Dalı operasyonun başlamasıyla birlikte, bölgede savaş mağduru kişilere ulaştırmak üzere Uşak’ta toplanan yardımlar 24 Mart Cumartesi günü yerine ulaşıyor.

Uşak Belediye Başkanı Nurullah Cahan öncülüğünde, Zeytin Dalı operasyonun başlamasıyla birlikte, bölgede savaş mağduru kişilere ulaştırmak üzere Uşak’ta toplanan yardımlar 24 Mart Cumartesi günü yerine ulaşıyor.

Bölgenin terör gruplarından temizlenmesi ile birlikte, uzun süredir mağduriyet yaşayan Afrin ve Reyhanlı bölge halkına insani yardım ulaştırmak için Uşak’ta hazırlanan tırlar yola çıkacak. 24 Mart Cumartesi günü ise Başkan Nurullah Cahan’ın bizzat katılacağı Reyhanlı ziyaretinde, toplanan yardımlar dağıtılacak, sivil halk ve TSK mensupları ile bir araya gelerek hem yaraları sarmaya hem de moral vermeye gayret gösterilecek.

24 Mart 2018, Cumartesi günü, saat 09:00’da Gaziantep’ten yola çıkacak konvoyun, saat 13:00 civarında Reyhanlı’da olması planlanıyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı