Güncel

Urfanews Nedir Nasıl Kullanılır?

Şanlıurfa ve bölge gündeminin nabzını tutmak için kurulan saygın bir haber ve fikir düşünce platformudur.

Şanlıurfa ve bölge gündeminin nabzını tutmak için kurulan saygın bir haber ve fikir düşünce platformudur.

Yerel haber siteleri içerisinde kendine yer bulmak yerine kendi çizgisini belirleyip yoluna devam etmek amacı ile kurulan bu haber platformu oldukça geniş bir yelpazeye hitap etmektedir. 

Urfa News Haberler Bölümü

Dört başlık altında toplanan bu bölüm haberi okumak isteyen takipçiler için detaylarda boğulmama adına bölüm bölüm ayrı olarak haberler sunulmaktadır. 

Bu bölümler şu şekilde sıralanıyor

Urfa News Dünya Haberleri: 

Dünya gündeminde olup biten önemli olaylar özellikle bizi ve memleketimizi ilgilendiren kısımlar filtrelenerek dünya haberleri kısmında okuyucuya servis edilmektedir. Bu haberler saygın ve dünya genelinde kabul gören saygın haber siteleri ve ajanslar yolu ile türkçeleştirilerek okuyucu ile buluşturuluyor. 

Urfa News Gündem Haberleri: 

Öncelikle Şanlıurfa ve Urfa’nın yakın çevresi Urfa İlçeleri ve genelde tüm Türkiye’de meydana gelen güncel olaylar, toplantı, miting, devlet yöneticilerinin duyuruları ile genel olarak şehirde cereyan eden olaylar bu başlık altında okuyucu ile buluşuyor. 

Urfa News Siyaset Haberleri:  

Siyaset memleketimizin en çok konuşulan ve en çok takip edilen olaylarından bir tanesidir. Okuyucular siyasi erkin ağzından çıkan her cümleyi ve attıkları her adımı merak ediyor sıkı bir biçimde takip ediyor. Ancak söz konusu Siyasette çok fazla algı ve manipülasyon olduğundan dolayı tarafsız ve cesur gerçekleri sadece gerçekleri yalın ve üzerine hiç bir yorum eklemeden olduğu gibi sunan haber sitelerinin olmamasından kaynaklı oluşan boşluğu doldurma adına çıkılan bu yolda başarı elde etmek için tamamen tarafsız ve cesur gazetecilik örneği sergilenecek bir haber platformudur.

Urfa News Asayiş Haberleri: 

Başta Aşnlıurfa, Diyarbakır, Adıyaman, Gaziantep ve Mardin olmak üzere genelde ise tüm Türkiye’de teyid edilmiş asayiş haberleri bir arada bu bölümde sunulur. Asayis ile ilgili bir haber aradığınızda site içerisinde haber aramanıza gerek kalmadan aradığınızı rahat bir biçimde bulmanızı sağlayacak şekilde tasarlanmış kullanıcı dostu arayüzü ile haber keyfi hiç bu kadar kolay olmamıştı. 

 

Urfa News Ekonomi Haberleri Bölümü

Türkiye ve Dünya ekonomisi ile ilgili en güncel ve en doğru haberler bu bölümde veriliyor bu bölüm tıpkı Haber bölümünde olduğu gibi yine dört alt başlıkta veriliyor.

Bu başlıklar şu şekilde;

 

Urfa News İş Dünyası;

Ekonomi ile ilgilenen her kes bilir ki iş ekonominin de bir magazini var ve bu magazin bildiğimiz sosyete ve ünlü kişilerin hayatını ifşa etme üzerine değil de daha çok şirket patronları CEO’lar COO’lar Genel Müdürler ve yine üst düzey yöneticilerin önemli açıklamaları başarı hikayeleri ve yeni yatırımcılara örnek olması dolayısı ile yakından takip ederek takipçilere sunulmaktadır. 

 

Urfa News Döviz ve Altın;

Dijital Haber Platformunun ekonomi bölümünün alt başlıklarından bir tanesi de Döviz ve Altın bölümüdür. Bilindiği gibi bir çok yatırımcı üretim ve hizmet sektörü dışında birikimlerini bu yolla koruma yoluna gider ve gerek döviz gerek altın, gümüş, elmas, pırlanta gibi değerli madenler ve taşlar ile varlıklarını hem yatırıma dönüştürmek hemde güvence altına almak için bu yola başvurur. Yatırımlarını bu yönde yapan yatırımcılar için güvenilir bir ortam sunmak ve spekülasyondan uzak bir grafik çizmek çok önemli. 

 

Urfa News Kripto Para;

Kripto Para aslında herkesin merak ettiği bir sanal para birimi olarak bilinir. Ancak sadece para birimi olarak değil aynı zamanda bazıları için ticari takas yöntemi bazıları için ise yatırım aracı olarak kullanılıyor. Her ne için kullanılıyorsa kullanılsın sonuç itibari ile hakkında bir çok kişi bilgi sahibi olmamasından kaynaklı olarak spekülasyona ve yalan haberlere oldukça açık bir platformdur. Bu nedenle burada haber okuyan yada analizlere bakan kişiler öncelikle sisteme tam güven duymalı. Bunun farkında olan bu Haber Platformu rastgele bütün haberleri yayınlamak yerine sadece doğruluğundan emin olunduğu kalburüstü haberler yayımlanmaktadır. 
 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı