Kültür

Ünlü Tv Yıldızından Acun Ilıcalıdan Öyle Bir Şey İstediki Duyanlar Şaşırdı.

Ünlü Televizyon yıldızı ve ekranların güler yüzlü sunucusu Saba Tümer, TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor Panorama programına katılan Acun Ilıcalı’yı arayarak ekranları başında izleyen kişileri heyecanlandıracak bir şey istedi. herkes şaşkın halde Acun’un ne diyeceğini bekledi.


Ünlü Televizyon yıldızı ve ekranların güler yüzlü sunucusu  Saba Tümer, TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor Panorama programına katılan Acun Ilıcalı’yı arayarak ekranları başında izleyen kişileri heyecanlandıracak bir şey istedi. herkes şaşkın halde Acun’un ne diyeceğini bekledi.

 

Ünlü sunucu Saba Tümer, TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor Panorama programına katılan Acun Ilıcalı’yı arayarak “Ben de Survivor’a gelmek istiyorum” dedi.

 

Acun Ilıcalı Survivor hakkındaki sorulara yanıt vermek için Survivor Panorama programına katıldı. Sohbet etmek için Acun Ilıcalı’yı arayan Saba Tümer, canlı yayında olduğunu öğrenince kendisine Ilıcalı’dan özel parkur yapmasını talep etti.

“HAREKETLERİ YAPAMAYACAĞIMA EMİNİM”

 

“Survıvor sevenlerine bir şey söylemek ister misin?” sorusuna cevap veren Saba Tümer, “Sevgilerimi gönderiyorum. Ben de gelmek istiyorum ama seyirci olarak. Oradaki hareketleri yapamayacağıma eminim” diyerek herkesi güldürdü.

“YARIŞTIRMAYI DÜŞÜNDÜM”

 

Tümer’in yarışmadaki hareketleri yapamayacağı sözlerinin üzerine konuşan Ilıcalı, “Saba ve onun gibileri birleşme partisinde bir araya getirerek yarıştırmayı düşündüm” dedi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı