Güncel

Ünlü Programcı Tayfun Talipoğlu Hayatını Kaybetti

Gazeteci ve televizyon programcısı Tayfun Talipoğlu İzmir’deki evinde fenalaşarak hastaneye kaldırıldı hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak 55 yaşında hayata gözlerini yumdu

Gazeteci ve televizyon programcısı Tayfun Talipoğlu İzmir’deki evinde fenalaşarak hastaneye kaldırıldı hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak 55 yaşında hayata gözlerini yumdu.

İzmir’in Konak ilçesi Güzelyalı Mahallesi’ndeki evinde fenalaşan Gazeteci ve Televizyon Yapımcısı Tayfun Talipoğlu (55) için yakınları sağlık ekiplerine haber verdi.

Sağlık ekibi tarafından ilk müdahalesi yapılan Talipoğlu, İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırıldı. Talipoğlu, tüm müdahalelere rağmen burada hayatını kaybetti.

Tayfun Talipoğlu kimdir?

Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümü’nden 1983 yılında mezun olan Tayfun Talipoğlu, Milliyet Gazetesi’nde muhabir olarak başladığı gazeteciliğe önce Star1’de, sonra ATV’de haber muhabiri olarak devam etti. 1999’dan beri NTV’de Bam Teli programını hazırlayıp sunarak mesleğine devam eden Talipoğlu Takvim, Yeni Yüzyıl ve Cumhuriyet gazetelerinde köşe yazarlığı da yaptı.

Editör Mehmet Yakan

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu