Biyografi

Ünlü İşadamı Ali Ağaoğlu’nun En Mutlu Günü

Ali Ağaoğlu, Koray Kırcal ile evlenen kızı Sena için İstanbul Çırağan Otel’de yapmış olduğu düğünün bir benzeri ise Uludağ’daki otelinde yapılacak.

Ünlü İşadamı Ali Ağaoğlu, Koray Kırcal ile evlenen kızı Sena için İstanbul Çırağan Otel’de yapmış olduğu düğünün bir benzeri ise Uludağ’daki otelinde 3- 5 Mart tarihler arasında tekrardan yapmış olacak. Almi Ağaoğlu’nun 3 Mart’ta doğum gününü de kutlayacağı düğüne, soyadı Ağaoğlu olan 6 bine yakın akrabasından 1500’ü davate katılmış olacak.

TÜRKİYE’NİN HER YERİNDEN OTOBÜSLER KALKIYOR

Trabzon ve Türkiye’nin çeşitli yörelerinde olan akrabalarını uçak ve otobüslerle Uludağ’a gelecek olan Ağaoğlu, düğünde Karadeniz yöresi yemekleri ikram yapılacağı, Karadenizli sanatçıların konserlerinde günlerce horon yapılmış olacak.

OTEL YETMEDİ BİR OTEL DAHA KAPATTI

Ali Ağoğlu’nun geçen sene 26 Aralık’ta Çırağan Sarayı’nda Koray Kırcal ile evlenen kızı Sena için yapmış olduğu düğünün bir benzeri Uludağ’da bu defa Ağaoğlu’nun akrabaları için yapılacak. Uludağ’daki oteline gelecek akrabaları için yetmediğini söyleyen Ali Ağaoğlu, kendi otellerine yakın olan Bof oteli kapattığını açıkladı.

KARADENİZ GECESİ OLACAK

Uludağ’da Ağaoğlu soyadlı bin 500 kişinin geleceğini ve bunun bir rekor olacağını söyleyen Ali Ağaoğlu konuşmasına şöyle devam etti:

Bizim bu mutlu günümüzü paylaşmak isteyen akrabalarım için ikinci bir düğün yapmaya karar verdim. 3- 5 Mart tarihler arasında düğünde kemenceler çalınacak, horonlar tepilecek. Ayrıca Trabzon ve Karadeniz yöresinin yiyecekleri menülerde olacak. Sanatçı olarak bizim bölgenin tanınan isimlerini çağıracağız. Çok güzel bir düğün olacak. Hazırlıklar şimdiden başladı. Trabzon’da ve diğer illerde olan akrabalarımı otobüslerle ve uçaklarla getireceğim. Aynı şekilde uğurlayacağım. Böylece kısa bir aradan sonra akrabalarımla yine hasret gidereceğim.

AĞAOĞLU’NUN MUTLULUK KAYNAĞI HORON

Akrabaları ile bir araya gelince, horon tepince mutlu olduğunu açıklayan Ali Ağaoğlu, Uludağ’a düğün için gelen akrabaların istemeleri durumunda tatillerin uzayabileceğini söyledi.


EDİTÖR: Kadir Kurtay

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu