Biyografi

Ünlü Hollywood Yıldızı, Bakın ne Söyledi

Ünlü Hollywood aktrisi Lindsay Lohan, İslam’la ilgili açıklama yaptı. Lohan, Kur’an-ı Kerim okuyunca kendini çok huzurlu olduğunu söyledi.

Müslüman olduğu konuşulan güzel oyuncu, önceki gün Kuveyt’te bir televizyon programına katıldı. Telefonuna indirdiği uygulamayla Kur’an-ı kerim dinlediğini söyleyen Lohan, geçtiğimiz Ramazan’da 3 gün oruç tuttu “Kuveytli arkadaşımla Ramazan ayında 3 gün oruç tuttum. Zordu ama iyiydi. Kendimi iyi hissettim.

KUR’AN BENİM İÇİN TESELLİDİR

Kollarında Kur’an-ı kerim tutarken çekilmiş fotoğrafı bir anda internette yayılan paylaşım hakkında sorulan bir soruya cevap veren Lohan, amacım sadece bir kitap tutmak olmadığını söyleyerek, “Kur’an-ı Kerim benim için bir teselli, sahip olduğum güvenli bir şeydir.

KÖTÜ YORUMLARDAN DOLAYI ÜZÜLÜYOR

30 yaşında olan ünlü aktris, ABD’de insanların söz konusu fotoğraf sebebiyle kendisini yargılayıp ‘kötü sözler söylemelerinden dolayı’ üzüntü yaşadığını da sözlerine eklemiş oldu.

TELEFON UYGULAMASINDAN KUR’AN DİNLİYORUM

Ünlü Hollywood yıldızı, Kur’an-ı Kerim’den 15 sayfa okuduğunu ve bazı sureleri Arapça yazmaya çalıştığını da söyleyen. Kutsal kitabı okuduğunda özel bir şey hissedip hissetmediğine dair bir soruyu yanıtlayan Lohan, Çok “Huzurlu hissediyorum” cevabını verdi.

AHİRETTE GÖRÜŞMEK ÜZERE

Program sonunda sunucu Şuaib Raşid’in “Teşekkürler Lindsay, yakın zamanda ahirette görüşürüz İnşallah” demesi üzerine Lohan’ın “Umarım çok da yakın zamanda olmaz” karşılığını vermesi stüdyoda eğlenceli anların yaşanmasına sebep oldu.

EDİTÖR: Kadir Kurtay

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu