Biyografi

Türk İzleyicisi Bir Türlü Ondan Kurtulamadı

Hafta içi her gün ekranlara gelen ve Star Tv yayınlanan “Zuhal Topal’la” programı Hanife’nin dün geri dönüş herkesi çok heyecanlandırdı. Serkan’la ayrılmasından sonra ortadan bir anda kaybolan ve geri dönmeyeceğini söyleyen Hanife, sosyal medyadan çok yoruldum dedi.

Geçtiğimiz gün programda bir zaman evvel aşk yaşadığı Serkan, Hanife’ye “Dön” çağrısında bulundu. Program dün yayınlanan bölümünde ise nefesler kesildi. Başta Serkan olmak üzere milyonlar Hanife’nin gelip, gelmeyeceğini büyük merak içinde bekledi.

ÜMİTSİZLİĞİMDEN GİTTİM

Ve dakikalar sonra Hanife, stüdyoya geldi. Hanife’yi gören Serkan, onu kırmızı balonlar ve hediyelerle karşılama yaptı. Hanife, Serkan’a çok değer verdiğini itiraf edip; “Gururumdan değil, ümitsizliğimden gittim. İkilinin, ilerleyen günlerde neler yaşayacakları merak içinde bekleniyor. 

ZUHAL TOPAL’DAN MÜJDELİ HABER

Zuhal Topal, program sonunda günlerce heyecanla beklenen o açıklamayı yaptı. Locada ilk evlenen çifte, 1 hafta Amerika tatili hediye edileceğini duyurdu Topal’ın, müjdeli haberini alan locadaki adaylar ise büyük bir heyecan sardı.

EDİTÖR: Kadir Kurtay

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu