Biyografi

Tüm Takım Elbiselerim Olmuyor Yeni Şarkılar Yolda

Tüm Takım Elbiselerim Olmuyor Yeni Şarkılar Yolda ​Renkli sahne performansıyla herkesin gönüllerinde taht kuran Rober Hatemo The Savoy Ottoman Palace’da sahne aldı. Sevenlerine unutulmaz dakikalar yaşatan sanatçı son zamanda yaptığı spor çalışmalarına ilişkin şu ifadeleri söyledi “Çok fazla kas çalışması yapıyorum. Takım elbiselerim zor oluyor. Ne yapacağımı bilmiyorum.”

Renkli sahne performansıyla herkesin gönüllerinde taht kuran Rober Hatemo The Savoy Ottoman Palace’da sahne aldı. Sevenlerine unutulmaz dakikalar yaşatan sanatçı son zamanda yaptığı spor çalışmalarına ilişkin şu ifadeleri söyledi “Çok fazla kas çalışması yapıyorum. Takım elbiselerim zor oluyor. Ne yapacağımı bilmiyorum.”

MSG seçimlerinde Garo Mafyan ve Candan Erçetin’in başkanlık için müzik camiasını ikiye bölmesi ile ilgili şu ifadelere yer verdi “ Ben aralarında sorun yaşandığını bilmiyordum. Oyumu Candan Erçetin’e verdim. Böyle bir sorun olduğundan dün haberdar oldum. İkisi de çok iyi insanlar. İkisi de gerçekten müzisyen insanlar, çok değer verdiğim insanlardır. Birkaç ay sonra yeni şarkılar çıkıyor. Bunun müjdesini de size verebilirim. “

 

 

The Savoy Ottoman Palace Hakkında:

The Savoy Ottoman Palace, Kıbrıs’ın gözbebeği Girne’nin merkezinde 12. 500 m2’lik bir alan üzerine kurulmuş olup, her metrekaresinde Osmanlı Saraylarının konfor ve ihtişamı ile ziyaretçilerine hizmet veriyor. Her damak zevkine hitap edebilecek geleneksel Türk mutfağının yanı sıra Dünya mutfağından da eşsiz lezzet sunan restoranları, sağlık kulüpleri, Osmanlı tarzında pub kültürü, alışveriş merkezi ve casinosu ile unutulmayacak bir tatilin kapıları aralıyor.

Görkemli mimarisi ve Osmanlı zevki ile tasarlanan 111 Deluxe konuk odası, 15 Paşa Suit ve 2 Sultan Suit lüks bir anlayışla dekore edilmiş olup, misafirlere en üst seviyede rahatlık sağlayacak şekilde döşenmiştir. Yüksek kalite standartları, geleneksel Osmanlı misafirperverliğinin adeta Girne’de ki adresi Savoy Hotel ziyaretçilerine en iyiyi sunma hedefi ile çalışıyor. Taşıdığı özellikler anlamında The Savoy Ottoman Palace Kıbrıs’ın tek ve ayrıcalıklı oteli olma özelliğini taşıyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı