Gap

TESSEP’ten Sosyal Medyadan Sıkılan Herkesi Okuma Etkiliğinde Bekleriz

TESSEP’ten sosyal medyadan sıkılan herkesi okuma etkiliğinde bekleriz. TESSEP Batman İl Temsilciliği yarın Atatürk Parkında bayanlara yönelik kitap okuma etkinliği düzenleyecek.TESSEP Batman İl Temsilciliği, yarın bayanlara yönelik geniş kapsamlı bir kitap okuma etkinliği düzenleyeceğini duyurdu.

Etkinliğin 21 Nisan Cumartesi günü (yarın) Atatürk Parkında gerçekleştirileceğini belirten TESSEP Batman İl Temsilciliği yaptığı açıklamada, “Rabbimizin ilk emri okudur. Ne yazık ki günümüzde sosyal medya ve teknolojik ürünlerinin yaygınlaşmasıyla gençlerimizin arasında okuma kültürü gün geçtikçe unutuluyor. Cep telefonlarına, internet ve bilgisayara ayrılan vakit kitap okumaya verilmiyor. Bu durum kültürsüz, ufku dar bir gençliğin yetişmesine neden oluyor. Biz, TESSEP olarak hem Rabbimizin “oku” emrini yerine getirmek hem de gençlerimizin arasında okuma kültürünü yaygınlaştırmak için böyle bir etkinlik düzenlemeye karar verdik.” ifadelerini kullandı.

Etkinliğin saat 13.30’da, Atatürk Parkında bayanlara yönelik gerçekleştirileceğini aktaran TESSEP, tüm bayanlara ve özellikle genç kızlara kitaplarını alarak etkinliğe katılma çağrısında bulundu. 

İLKHA

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı