Ekonomi

Tekzen Mağazalarını Arttırıyor, 133. Mağaza Niğde’de Açıldı

Tekzen Mağazalarını Arttırıyor, 133. Mağaza Niğde’de Açıldı Türkiye’nin yüzde 100 yerli sermayeli ve en yaygın ev güzelleştirme merkezi Tekzen, 133. Mağazasını Niğde’de hizmete açtı. Niğde’deki ilk mağazasını açan Tekzen, “Her ilde bir TEKZEN” hedefi doğrultusunda mağazalaşma atağını sürdürüyor.

Türkiye’nin yüzde 100 yerli sermayeli ve en yaygın ev güzelleştirme merkezi Tekzen, 133. Mağazasını Niğde’de hizmete açtı. Niğde’deki ilk mağazasını açan Tekzen, “Her ilde bir TEKZEN” hedefi doğrultusunda mağazalaşma atağını sürdürüyor. 

“Her ilde bir TEKZEN” hedefiyle büyümeye devam eden Tekzen, Niğde’deki ilk mağazasını Organize Sanayi Bölgesi’nde bulunan Doğa Plaza’da hizmete açtı. Tekzen, Niğde ile birlikte 57 ilde 133 mağaza sayısına ulaşmış oldu.

Tekzen Niğde mağazasının açılışı Tekzen Operasyon Müdürü Ekrem Erol, Tekzen Mağazalar Kurulum Müdürü Hasan Şener Bilge ve Tekzen Bölge Müdürü Servet Şahin’in yanısıra yerel yetkililer ve basın mensuplarının katılımıyla gerçekleşti.

Türkiye’nin dört bir yanına yayılan mağazalarında müşterilerine 20 bini aşkın ürün çeşidiyle kaliteli ve uygun fiyatlı hizmet sunan Tekzen, evlerini güzelleştirmek isteyen Niğdelilerin ilk durağı olacak. Tekzen,1.500 m2’lik satış alanına sahip yeni mağazasında 25 kişilik personel kadrosuyla tüketicilerine kaliteli bir alışveriş deneyimi sunacak.

 

Evlerini güzelleştirmek isteyen Niğdelilere Açılışa Özel Kampanya

Her mağaza açılışında olduğu gibi Niğde mağazası açılışında da özel kampanya başlatan Tekzen;Alpino 6 Kapılı Gardrop ürününü 699,TL’den 599 TL’ye, Tv Ünitesini 349,90 TL’den 249 TL’ye, LED’li Yaprak Avizeyi 199,90 TL’den 99 TL’ye, 80 cm Nehir Asma Banyo Dolabını 349,90 TL’den 269 TL’ye, 15 LT Plastik İç Cephe Boyasını 69,99 TL’den 39 TL’ye, 2600W Goldmaster Amor Ütüyü 79,99 TL’den 49 TL’ye oldukça avantajlı fiyatlarla tüketicilerine sunuyor. Tekzen’in açılışına özel kampanya ürünleri stoklarla sınırlıdır.

Tekzen, 100 yerli sermayeli bir şirket olarak ev güzelleştirmede agresif büyüme stratejisine paralel olarak, durağan ekonomik ortamda dahi perakendenin lokomotiflerinden biri olmaya devam edecek.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı