Spor

Teknik Direktör Yılmaz Vural Neye İsyan Yaptı

​Yıllardır büyük takımları, özellikle de Fenerbahçe’yi ve Milli Takım’ı çalıştırma isteğini kamuoyundan gizlemeyen Yılmaz Vural, kötü bir dönemden yaşayan Fenerbahçe’yi çalıştırması durumunda şampiyon yapacağını söyledi.

Deneyimli hoca Yılmaz Vural, Fenerbahçe teknik direktörlüğü için hazır olduğunu açıkladı.

HALK İSTİYOR

Fenerbahçe Eski Başkanı Ali Şen’in,”Yılmaz Vural, Fenerbahçe teknik direktörlüğüne getirilmeli” söylemine ise Vural, “Sağ olsun Ali Şen güzel dilekleri için. Onun döneminde bir iki defa görüşme yaptım fakat olmadı.

ADVOCAAT KULÜBÜN BÜYÜKLÜĞÜNÜN FARKINDA DEĞİL

Vural ”Ali Şen başkanın da benim de gözüm açık gidecek. Bu konuları çok konuştuk. Sansasyonel bir insan istiyorlar. Türk futbol tarihinde en çok maç yöneten 2 hocayım. toplam 26 takımda hocalık yaptım. Yılmazovic olsaydım Fenerbahçe’ye teknik direktör olurdum. Yaşımız artık kemale geldi. Yolda yürüyemiyorum, telefonlarım kilitleniyor. Halkın isteği ise Fenerbahçe’ye gelmem yönünde.

Advocaat’ın yapmış olduğu açıklamalarına bir mana veremedim. Bu takım üst düzey oyunculardan kurulu. Advocaat’ın konuşmaları tamamen mantık dışı. Çalıştırdığınız takımı bu kadar küçük düşürmek hiç de hoş değil. Bu kadroyu alsam şampiyonluğa taşırım. Advocaat Fenerbahçe takımın büyüklüğün farkında bile değil. Beni arayan kimse olmadı. Getirin şans verin görün kardeşim.

EDİTÖR: Kadir Kurtay

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu