Biyografi

Tarkan Neyin Müjdesini Verdi?

Volkswagen Arena’da Darüşşafaka faydasına yapılmış olan konserde sahneye çıkan Tarkan, hayranlarına ilkbahar aylarını söyleyip, yeni albüm müjdesi vermiş oldu.

Tarkan, Darüşşafaka faydasına yapılan “Eğitimde Fırsat Eşitliği İçin” konserinde hayranlarıyla buluştu. Volkswagen Arena’da yapılan konserde hayranlarına “canlarım” diyerek seslenen sanatçı, bugün hayırlı ve güzel bir sebeple bir araya geldik.

DARÜŞŞAFAKA SANAT MERKEZİNİN AÇILACAĞINI SÖYLEDİ

Bu zamana kadar çok kıymetli projelere imza atan Darüşşafaka Vakfı’nın bir etkinliğinde buluşmaktan duyduğu memnuniyetini söyleyen Tarkan, konserden elde edilen gelir ile Darüşşafaka Vakfı’na sanat merkezi açılmış olacak.

ÇOCUKLAR İÇİN DAHA HEYECANLI LÜTFEN

Tarkan, “Yetenekli çocuklarımızın yeteneklerini keşfedecekleri bir sanat merkezi. İnşallah birer başarılı sanatkar olurlar ve biz de gurur duyarız onlarla. Tekrar tekrar teşekkürler hepinizin katkılarına. Çocuklar ve sanat için daha heyecanlı lütfen.

GÜNEŞ YÜZÜNÜ GÖSTERSİN GELİYORUM

Yeni albümün ilk müjdesini veren Tarkan, “Ben sizi daha çok seviyorum. Sesinize, yüreklerinize sağlık. Böyle eski, yeni karışık söylüyorum ama sanmayın ki yeni albüm yolda değil. Galiba çok güzel oldu. Benim çok içime sindi. Çok çalıştım üzerinde. Vallahi, Allah var. Neredeyse üç dört sene oldu bu repertuvarı hazırlayana ve sizlere layık bir dereceye getirene kadar. Pek yakında yeni pop şarkıları yolda, doludizgin geliyor. Yakında dediysem ilkbahar gibi. Biraz sıcaklar gelsin, güneş yüzünü bir göstersin ondan sonra geliyorum şarkılarımla.

EDİTÖR: Kadir Kurtay

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu