Spor

Takımı bu Halde Kesinlikle Bırakmam

Sunderland’in Medya Direktörü Wanless, Beşiktaş’ın da peşinde olduğu söylenilen Lens hakkında konuştu: Geleceğine F.Bahçe karar verecek.

Beşiktaş’ın Jeremain Lens’e talip olduğu, bu transfer için bizzat başkan Fikret Orman’ın devreye girdiği haberleri siyah-beyazlıları heyecanlandırırken, Fenerbahçelileri ise kızdırmıştı. 

Lens’in Fenerbahçe ile kiralık sözleşmesi bittiğinde Ada’ya mı döneceği, yoksa Türkiye’de kalıp sarı-lacivertli ya da siyah-beyazlı formayı mı giyeceği şimdiden merak konusu oldu. 

Wanless, “Lens’in kendi oyuncuları olarak kalıp kalmayacağına Fenerbahçe karar verecek. F.Bahçe eğer ortak belirlediğimiz rakamı kabul etmezse Lens geri dönecek. Başka bir kulübün oyuncusu da olabilir.

TAKIMI BU HALDE BIRAKAMAM

Babasını kaybetmesine rağmen acısını içine atıp Osmanlıspor maçına çıkan Lens, Fenerbahçelilerin gözündeki değerini bir kat daha arttı. 

Lens’e yöneticiler babası öldüğünde, “Maç önemli değil. Git ailenle birlikte ol, acını yaşa” demişler ama o, “Bana burada daha çok ihtiyaç var. Takımın yalnız bırakamam.

EDİTÖR: Kadir Kurtay

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu