Biyografi

Survivorda Yine Sinirler Gerildi Tansiyonlar Çıktı

Hakan Hatipoğlu, TV8′ ekranlara gelen ‘Survivor Panorama’ programında, Eser West ile Serhat Akın arasında yaşanmış olan büyük tartışma değerlendirildi.

BU MU DUYGUSAL ADAMIN HALLERİ?

Survivor’ eski yarışmacısı, “Sedat yere düşünce, Eser ‘İşte böyle olur’ dedi. Biz Eser’e ‘duygusal’ dedik. Bu mu duygusal adamın halleri? Furkan ‘Ne kadar vicdansız bir adamsın?’ cevabını verdi. Haklı mı, sonuna kadar haklı. Yere düştüğümde benimle dalga geçen adama Ne kadar vicdansız’ demeye 80 milyon hakkı var.

Serhat Akın’ın hatası küfür etmesi ve parmak sallaması. Eser’in yüzünden Serhat da bir anda alevlendi. Ayağından sakat zaten, sakin olman lazım. Sakatlığı nüksediyor. Anıl, takım arkadaşını ‘Sakin ol’ diye uyarıda bulundu. Eser ise ‘Beter olsun’ dedi. Bu çok yanlış bir şey.

BU HATA SURVIVOR’I KAYBETTİRECEK

Survivor’da bunlar yaşanıyor” şeklindeki yorumdan sonra Hakan Hatipoğlu, “Bunlar toplumdaki ahlaki değerleri sorgulamamızı gereken hatalar. Bu hata, Eser’in önüne finale kadar çok kez çıkacak. Bence bu hata Eser’e Survivior’ı kaybettirecek. Zaten bunu yapan biri daha neler yapar? 

Eser West’i çok konuşmuş olacağız, Survivor şampiyonluğu anlamında kesinlikle ve kesinlikle bitmiştir. Eser West şu tavırla kesinlikle şampiyon olamaz.

EDİTÖR: Kadir Kurtay

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu