Biyografi

Survivor Şampiyonu Yeni Dizide Bakın Hangi Rolde Oynayacak

Survivor yarışmasının şampiyonu olan Avatar Atakan, Star TV’nin yeni dizisi ‘Özel Kuvvetler’de Tolga Sarı taş ile baş rolü paylaşacak olan. İki ünlü ad dizide teröristlere karşı savaşmış olacaklar.

Survivor’ birincisi Avatar Atakan ‘Çağan Atakan Arslan’ın Star TV için çekilecek olan yeni dizide Tolga Sarıtaş ile başrolü paylaşmış olacağını söyledi. Eyüboğlu, “Avatar Atakan bu dizide terör örgütüne karşı savaşacak Özel Tim’in askerlerinden birini oynamış olacak.

DİZİNİN ADI: ÖZEL KUVVETLER

Tims’in sahibi Timur Savcı’yla Bi Yapım’ın sahibi Burak Sağyaşar’ın ortaklığında kurulan Tims & B Productions’ın ilk dizisi cast çalışması devam ediyor. Ethem Özışık’ın senaryosunu yazdığı, yönetmenliğini Yağız Akaydın’ın yapacağı dizinin adı da’Özel Kuvvetler.

DİZİDE TERÖRE KARŞI SAVAŞACAK

Özel Kuvvetler’de görevli bir üsteğmenin, nişanlısının teröristler tarafından öldürülmesiyle, intikam yemini etmesinden sonra yaşananları ekrana gelecek. Dizinin erkek başrol oyuncularından biri, geçen senenin ‘Survivor’ birincisi Avatar Atakan. Dövüş sporcusu Çağan Atakan Arslan (Avatar Atakan), daha evvel de birkaç dizide oynamıştı. 

Fakat Avatar Atakan’ın, Tims&B’nin ilk dizisindeki rolü çok önemli. ‘2016 Survivor’ şampiyonu, bu dizide terör örgütüne karşı savaşacak Özel Tim’in askerlerinden birini oynayacak. Star TV için çekilecek dizinin diğer erkek başrol oyuncusu ise Tolga Sarıtaş. Dizinin baş karakterlerinden Doktor Hande’yi canlandıracak oyuncuyla diğer rollerdeki adlar cast çalışmalar sonunda belli olacak.

EDİTÖR: Kadir Kurtay

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu