Biyografi

Survivor da İddialı O İsim Yarışmada Neden Olmayacak?

Survivor 2017’de Acun Ilıcalı, acil olarak durum konseyini topladı. Bir yarışmacı daha Survivor hayallerine veda etmiş oldu.


Survivor’ Yeni bölümde Gönüllüler ve Ünlüler yemek ödülü için karşı karşıya geldi adada ise bir şok eden gelişme daha yaşandı.

HEYECAN ZİRVEDE

TV8 ekranlarında izlenme rekorları kıran Survivor 2017′ Yeni bölümde Ünlüler ve Gönüllüler ödül oyunu için kum parkurda basket atmaya çalışacak. Bir hayli çekişmeli geçmesi beklenen yemek ödülü bakalım hangi taraf alacak?

GÖKHAN DUYGULANDI

Adada en yakın arkadaşın elenmesi Gökhan’ı çok derinden etkiliyor. Kamera karşısına geçen Gökhan, Yiğit hakkında cümle kurarken duygu dolu anlar yaşadı.

SURVIVOR’A KİM VEDA ETTİ?

Survivor’da. Acun Ilıcalı, Ünlüler ve Gönüllüleri acil durum toplantısına çağırıp kötü bir haber verdi. Acun Çok önemli bir şey olduğunu söyleyerek “Şu anda yarışmada bir yarışmacımız eksik. Kuzey Kıbrıs’ta büyük final önemli adaylarından biriydi. Ve o artık Survivor’da olamayacak!” diyip bir yarışmacının adaya veda ettiğini açıkladı.

AKILLARA İSE HEMEN İKİ İSİM GELDİ

Ünlü sunucu bu açıklamasından sonra akıllara iki isim geldi. Biri sakatlığından dolayı Serhat; diğeri ise açlıktan ve yaptığı tartışmalı hareketlerden dolayı defalarca uyarı alan Eser.

EDİTÖR: Kadir Kurtay

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu