Biyografi

Survivor’da Haftanın Elenen İsmi Kim Oldu?

Ünlüler takımından Sabriye ve Adem eleme potasına girdi, gönüllüler takımından Berna ve Erdi eleme potasına girdi. Yapılan SMS oylama neticesinde haftanın veda eden ismi belli oldu. Adaya, SMS oylama neticesinde Erdi veda etti.

SABRİYE VE ADEM’İN DURUMU MERAK KONUSU OLDU

Hatırlanacağı gibi, geçen hafta ünlüler takımından Sabriye, arkadaşlarının oyuyla eleme potasına girdi. Adem ise Serhat’ın kararıyla eleme potasına dahil oldu. Ünlü ikilinin eleme potasına girmesi, hafta boyu Sabriye ve Adem elenecek mi sorusu geldi akıllara.

ERDİ ÜNVER KİMDİR?

TV 8 ekranlarında yayınlanan, sekiz bayan sekiz erkek Survivor 2017’ye gitmek için yarıştığı Göz6 yarışmasına katılan Erdi Ünver, bu yarıştan erkek takımının şampiyonu olarak ayrılarak Survivor’a gitmeye hak kazandı.

HAYALİ FUTBOLCU MENAJERİ OLMAK

Erdi Ünver, 1988 senesinde doğdu. İstanbul Bayrampaşa’da yaşayan Ünver, Kırklareli’li olup aslen Boşnaktır. Sabit Büyükbayrak Lisesi’nden Mezun olmuştur. Amatör olarak futbol oynamaktadır. Asıl hayali futbolcu menajeri olmaktır.

MİLYONLARI SURVİVOR’A GÖTÜRÜYORUM

Erdi Ünver, psikoloji, iletişim ve fiziksel performans karması olarak tanımladığı Survivor’da şampiyonluk hedefliyordu. Ünver, yarışmanın tanıtım bölümünde kendine olan özgüvenini ise şu sözleri söylemişti: Denizleri yaka yaka milyonları Survivor’a götürüyorum.

Survivor’ı psikoloji, iletişim ve fiziksel performans karması olarak tanımlayan Ünver, Survivor 2017’nin ilk bölümlerinde Kıbrıs’a giderek şampiyon olacağını söylemişti.

EDİTÖR: Kadir Kurtay

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu