Kültür

Şu 10 Madde Ruh İkizini Bulmaya Yardımcı Olur

Çoğu insan ile sonsuza dek sürdüremezsin: “Ruh eşini” bulmak için bir “öğretmen” e ihtiyacın yok, Seni ruh ikizin ile eşleştiren 10 madde, Şu 10 Madde Ruh İkini Bulmana Yardımcı Olur

Hayatımızda iki tür insan var: bize öğretmen olarak gelenler ve bize ruh olarak gelenler. İlki, acı verici, ama bize çok şey öğreten karmaşa ilişkileri. Sonuncusu, ömür boyu dostlarımız, romantik ortaklarımız, yakın aile üyelerimizdir. İlişkiler içindeki huzursuzluğumuzun çoğu ikisinin kafasını karıştırmaktan geliyor – genellikle öğretmen yapmayı ruh eşine, dürüst olmaya çalışıyor. Burada, sizinle birlikte olması gereken insanlar ve size bir şeyler öğretmesi gereken kişiler arasındaki farkı söylemenin birkaç yolu vardır.

ruh ikizini belirten 10 madde

1. Ruh eşleriniz , tamamen rahat hissettiğiniz insanlar. Onların geçerliliği veya aşkı için kazanmanız veya çalışmanız gerekmez. Alışmanız gereken tek “aşk”, kazanmanız gereken şeyse – ama elbette, bu gerçek aşk değil – bu, itici olmasa bile kafa karıştırıcı görünebilir.

2. Ruh eşlerinizle sonsuza dek konuşabilirsiniz ve hiçbir zaman söyleyecek bir şey kalmaz. Her şeyden, hiçbir şeyden, tekrar tekrar aynı 10 şeyden bahsediyorsun – ve hiç bir zaman daha az ilginçleşmiyor.

3. Sizin gibi ruh arkadaşlarınızla olmayı seçmişsiniz gibi görünmüyor. Hayatını birlikte geçirdiğin insanlarla belirli bir zahmetsizlik var – sadece “tıklıyorsun” ve tekrar tekrar birbirlerine çekiyorsun.

4. Öğretmenlerinizle ilişkinizin dayanılmaz derecede acı verici hale geldiği tek zaman, onları ruh eşleri yapmaya çalıştığınız zamandır. Sonsuza dek sürmek istediğimiz karmaşa dolu aşk, onayı asla kabul etmemiş ancak çaresizce istemek istediğimiz, derin bir çekicilik hissettiğimiz, ancak uzlaşamayacağımız toplam uyuşmazlık … hayatlarımız, ama olmaları gerekmiyor.

5. Öğretmenleriniz, bilmeniz gerekenleri öğrenene kadar tekrar tekrar hayatınıza geri döner. Çoğu zaman, bu ders kendinizi sevmeyi öğrenmek veya dünyayı düşünme ve görme şeklinizi değiştirmekle ilgilidir. (Her zaman ağır!)

6. Öğretmenlerinizden birinin hayatınıza tekrar girip girmeyeceği ya da hayatlarınızı birlikte geçirip geçirmeyeceğiniz konusunda zihinsel ve duygusal olarak emek harcayarak zaman harcıyorsunuz. Ruh arkadaşlarınla ​​bu olmaz. Elbette, geçici bir endişeniz olabilir veya bunu düşünebilirsiniz, ancak bu varoluşsal bir kriz değil.

7. Öğretmenlerinizden birinin ruh eşiniz olmadığını şiddetle inkar ediyorsunuz. Aslında, sadece bu noktaya kadar okumak, tıklamak isteyip istemediğinize ve tamamen göz ardı edeceğinize inanıyor.

8. Öğretmenlerinizden biriyle ilişki kurmak istemediklerine karar veren sizsiniz, ancak aynı zamanda, siz de onları dilediniz ve dileniyorsunuz. Bu, hem romantik ilişkiler hem de arkadaşlıklar için geçerlidir – kesiyorsunuz ve şimdi bununla ilgili bir probleminiz var. 

9. Siz ve ruh arkadaşlarınızın bir arada olduğunu ne anlama geldiğini düşünmek için asla zaman ayırmazsınız. Siz ve “öğretmenleriniz” hakkında düşündüğünüzde hiçbir şey yapmazsınız. Dürüst olmak gerekirse, diğer insanların sizi nasıl gördüğünü ya da bu kişiyle birlikte olduğunuzun sizin için ne anlama geldiğini “düşünmeyin ya da umursamazsınız. Bir “öğretmene” gelince, neredeyse tüm itiraz (veya kriz) budur.

10. Bazen öğretmenlerle ilişkide geliştirdiğiniz alışkanlıklar, ruh arkadaşlarınızla olan ilişkileriniz üzerinde kanar, ancak bunu çözeceksiniz. Bu insanlara daha yakın olacaksınız çünkü eski sorunlarınız ve alışkanlıklarınızla birlikte çalıştınız.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı