Biyografi

Söyledikleri Tek Tek Çıkıyor Survivor İçin Bomba Tahmin Hayatta Elenmez

Survivor’ın eski yarışmacısı ve Survivor Panoroma’nın sunucusu olan Hakan Hatipoğlu samimi açıklamada bulundu. Instagram’ın hikaye bölümünden Sabriye’nin konseydeki duygusal anlarını paylaştı Hatipoğlu “bu kız elenmez, çünkü çok bizden” notunu düştü.

SABRİYE ELENMEZ

Survivor’ın ünlüler takımında yarışan Sabriye Şengül, dün teyze olacağı haberini aldı. Doğal tavırlarıyla dikkatlerden kaçmayan Sabriye dünkü hal ve hareketleri ile Acun Ilıcalı’yı bile etkiledi. Hakan Hatipoğlu da Sabriye’nin bu duygusal anlarını hemen video çekip “bu kız elenmez” dedi.

HAKAN HATİPOĞLU NE DEDİYSE ÇIKTI

Hakan Hatipoğlu daha evvel Survivor ile ilgili pek çok tahminde bulunmuş ve tahminlerin çoğu tutmuştu. Eser West için finale kalamaz demişti ve Eser, açlığa dayanamıp yarışmada ayrılmıştı. Hatipoğlu’nun Sabriye için yaptığı bu tahminin tutup tutmayacağı merak konusu.

SABRİYE PEK ÇOK KEZ POTADAN ÇIKTI

Ünlüler takımında dokunulmazlığı kaybedince eleme potasına sürekli Sabriye giriyordu. Yalnızca bu hafta potaya girmeyen Sabriye pek çok defa elenme potasından çıktı. Potaların perisi Sabriye’nin halk tarafından bu kadar sevilmesi doğallığına bağlandı.

EDİTÖR: Kadir Kurtay

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu