Güncel

Şnlıurfa’daki Banka Soyguncusu Yakalandı

Şanlıurfa’da geçen hafta yaşanan banka soygununun ardından yapılan çalışmalar neticesinde, asker olduğu öğrenilen şüpheli İ.E. 100’e yakın güvenlik kamerasının incelenmesiyle yakalandı.Şanlıurfa’da geçtiğimiz hafta meydana gelen olayda, silahlı bir kişi emniyet caddesindeki bir banka şubesini soymuştu.

Yaşanan olayın ardından Cinayet-Gasp Büro Amirliğine bağlı ekipler, faili meçhul şüpheli şahsın tespiti ve yakalanmasına yönelik çalışma başlattı.
Şüpheli şahsın olay yerine geliş ve olay yerinden kaçış güzergahlarında yaklaşık 100’e yakın kamera titizlikle incelendi ve yapılan çalışmalar sonucunda olayı gerçekleştirdiği tespit edilen asker İ.E. isimli şahıs yakalandı.

Operasyon sonucunda samanlık içerisinde gizlenmiş vaziyette; banka güvenlik görevlisine ait; 1 adet 9 mm sarsılmaz marka siyah renkli tabanca ve silaha ait 1 adet şarjör ve şarjöre basılı 2 adet 9 mm fişek, soygun sırasında şüphelinin kullandığı 1 adet 9 mm Canik 55 marka krom kaplama silah ve silaha ait 2 adet şarjör ile 12 adet fişek, bankadan gasp edildiği değerlendirilen 12 bin 030 TL para, soygun sırasında kullanılan 1 adet siyah renkli maske ve soygun sırasında kullanılan 1 adet siyah sırt çantası ele geçirildi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı