Gap

Siverek Belediyesine Gazi Ve Şehit Ailelerinden Ziyaret Gerçekleşti

Siverek Belediyesine Gazi Ve Şehit ailelerinden ziyaret gerçekleşti. Siverek Belediye Başkanı Resul Yılmaz, Siverek’te yaşayan şehit aileleri ve gazileri makamında konuk edip sohbet ederek sorunlarına ortak oldu.

Siverek Belediye Başkanı Resul Yılmaz makamında ağırlayarak Aileleri karşılayarak yakından ilgilenen Başkan Resul Yılmaz, sorunları ve talepleri dinledi ve her türlü yardım ve destek yapacağı sözünü verdi. 

Şehit ve gazi ailelerinin kurma aşamasında oldukları dernekle ilgili bilgi verdikleri Başkan Yılmaz, Bu konuda Siverek Belediyesine düşen her türlü görevi yerine getireceğini yineleyerek. Maddi manevi elinden ne gelirse yapacağı sözünü verdi.
 

“Şehitlerimize çok şey borçlu olduğumuzu belirten Başkan Yılmaz, “Bizlere düşen görev, şehitlerimizin ve gazilerimizin miraslarına, temsil ettiği manaya sahip çıkmak ve ülkemizi dünyanın en güçlü ülkeleri arasına sokmaktır.” dedi.
 

Ziyaret ile ilgili bilgi veren Başkan Yılmaz, “Şehit ve gazi aileleri ile yakınlarını ağırladık. Kurmayı amaçladıkları dernek için de istişarede bulunduk. Ülkemizin birliği, milletimizin kardeşliği, vatanımızın huzuru için şehit düşen, gazi olan bütün kahramanlarımızı rahmetle saygıyla minnetle anıyoruz.” dedi.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı