Teknoloji

Siemens Ev Aletleri ile en nefis pizzaları evde hazırlanıyor

Siemens Ev Aletleri ile en nefis pizzaları evde hazırlanıyor Film izlerken, eğlenceli arkadaş ortamlarında sohbet ederken, evde keyif yaparken ilk akla gelen lezzetlerden biri olan pizzanın evde hazırlaması Siemens Ev Aletleri ile kolaylaşıyor. Siemens Ev Aletleri’nin pizza konumu özelliği bulunan IQ700 serisi ankastre fırını ve pizza pişirmeye yardımcı olan aksesuarları, zevke göre birbirinden lezzetli pizzalar hazırlamaya imkan sağlıyor.

Film izlerken, eğlenceli arkadaş ortamlarında sohbet ederken, evde keyif yaparken ilk akla gelen lezzetlerden biri olan pizzanın evde hazırlaması Siemens Ev Aletleri ile kolaylaşıyor. Siemens Ev Aletleri’nin pizza konumu özelliği bulunan IQ700 serisi ankastre fırını ve pizza pişirmeye yardımcı olan aksesuarları, zevke göre birbirinden lezzetli pizzalar hazırlamaya imkan sağlıyor.

Siemens Ev Aletleri evlerde kıtır kenarlı, bol malzemeli, pizza yapmayı kolaylaştıran ürünleri ile kullanıcılarını birer pizza şefine dönüştürüyor.Hem keyifli hem lezzetli bir yiyecek olan pizzanın pişirilmesi için özel konumu bulunan Siemens’in IQ700 fırınları; rahatlık ve profesyonellik sunan pizza taşı ve pizza spatulası gibi aksesuarları ile her an eğlenceye başlamak mümkün oluyor.

 

Her lezzete uygun pişirme teknolojisi

Siemens’in yenilikçi teknolojisiyle hayatınızı kolaylaştıracak birçok özelliği bir arada sunan IQ700 serisi HN678G4S1 ankastre fırın, elektrikli fırın özelliğinin yanı sıra entegre mikrodalga özelliğini barındırıyor.

Siemens IQ700 serisi HN678G4S1 ankastre fırının cookControlPlus fonksiyonu, mükemmel pişirme sonuçları sağlamak amacıyla, o yemek için tavsiye edilen ayarları anında gösterirken, bakingSensor özelliği fırının içindeki nemi ölçerek yemek hazır olduğunda otomatik olarak haber veriyor.

Yenilikçi coolStart fonksiyonu sayesinde donmuş gıdaları fırında pişirmek çok daha az zaman alıyor. Bu akıllı ısıtma özelliği, donmuş gıdaları fırını önceden ısıtmadan pişirmeye olanak verirken, zamandan kazandırıyor.

 

Şefe dönüştüren pişirme aksesuarları

Siemens Pişirme aksesuarları mutfakta ihtiyaç duyulan konforu ve performansı sağlıyor.

Siemens ekmek ve pizza pişirme taşı sayesinde evde yapılan pizzalar, ekmekler ve sandviç ekmekler çıtır çıtır bir zemine sahip olurken, ürünle birlikte gelen ahşap spatula servise kolaylık ve şıklık katıyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı