Biyografi

Sevilen Sanatçı Gülben Ergen Kadınlar Gününde Deniz Seki’nin Yanındaydı

​Gülben Ergen, Bakırköy Bayan Cezaevinde hükümlü olan arkadaşı Deniz Seki’yi 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü’ sebebiyle ziyaret yaptı. Ergen ve Deniz Seki, diğer hükümlülerin katılımıyla cezaevinde yapılan özel bir organizasyonda, Bayanlar Gününü şarkı söyleyerek kutladı.

DENİZ SEKİ’Yİ ZİYARET YAPTI

Gülben Ergen, 8 Mart Dünya Byanlar Günü kapsamında ‘uyuşturucu madde bulundurma ve başkalarına temin yapmak’ suçlarından hükümlü Deniz Seki’yi Bakırköy Bayan Cezaevi’nde ziyaret yaptı. 

Saat 13.00 de cezaevine gelen Ergen, basın mensuplarına bir açıklama yaptı.

İLK DEFA SARILABİLECEĞİM

Çok heyecanlı olduğunu söyleyen Gülben Ergen, “Deniz Seki’yi hep ziyaret yapıyorum fakat camın arkasından görüyordum. Bu defa ilk kez içeri girip sarılabileceğim. Hep camın arkasından telefonla konuşuyorduk. Ama şimdi çok mutlu olacak.

HEM SOHBET ETTİK HEM ŞARKI SÖYLEDİK

Gülben Ergen’ ziyareti 2 saat sürdü. Ergen, çıkışta yine kendisini bekleyen basın mensuplarına kısa bir açıklamada bulundu. 

Ergen, “Hepinize çok selamları var. Görüşmemiz çok sıcak geçti. Ona da bir şarkı söylettik. Çok güzel bir gün oldu. Hayatımda hiç böyle bir şey yaşamadım. Çok kalabalıklardı. Hem sohbet ettik hem şarkı söyledik. Haziran ayı bir an evvel gelsin.

EDİTÖR: Kadir Kurtay

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu