Gap

Serhat Erdem, muhtarlar kanaat önderidir

Karaköprü’nün adayı Serhat Erdem, muhtar adaylarını ziyaret ederek çalışmaları ve projeleri hakkında bilgi verdi. Erdem, muhtarların bir mahallede kanaat önderi ve belediye başkanı rolü üstlendiğinşi söyledi.

Şanlıurfa’nın merkez Karaköprü Bağımsız Belediye Başkan Adayı Serhat Erdem seçim çalışmaları kapsamında muhtar adaylarınuı ziyaret etti. ziyaretleri sırasında muhtar adayları ve misafirleri tarafından oldukça sıcak karşılanan Erdem, mahalli idarelerde muhtarların konumunun önemli olduğuna dikkat çekti.
 

Muhtar demek belediye başkanı ve kanaat önderi demektir

Karaköprü’den adaylığını açıkladığı günden bu yana gece gündüz demeden çalışmalafrına devam eden Bağımsız Aday Serhat Erdem,”Muhtarlarımız bir belediyenin ya da herhangi bir konuda muhatabı olan ilgili kurumun çalışmasında lokomotif güç görevi görür. Bana göre muhtarlar bir mahallenin hem belediye başkanı hem kanaat önderidir ve o mahalleye önderlik eder.” dedi.


 

Belediye Muhtarların da Çalışma ofisi gibi olacak

mahallelerdeki sorun ve sıkıntılardan sorumlu olan muhtarlar bu sorunların çözümü noktasında aktif bir görev üstleniyorlar. Kendi mahallesindeki sorun ve eksikleri birinci derewceden sorumlu olarak çözmek için her kapıyı çalar. Ancak biz 31 martta halkımızın teveccühü ile belediye başkanı olduğumuzda muhtarlarımız kapıyı çalmadan içeri girecekler. Belediyeyi onlar için çalışma ofisi misali dizayn edeceğim.”diye konuştu.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı