Güncel

Sason’da Öğrencilere Giyim Yardımı Geldi

Batman’ın Sason ilçesinde ihtiyaç sahibi öğrencilere giyim yardımı yapıldı.

Batman’ın Sason ilçesinde ihtiyaç sahibi öğrencilere giyim yardımı yapıldı.
 

Sason Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (SYDV) tarafından ilçede ihtiyaç sahibi öğrencilere giyim yardımı yapıldı.

Kaymakamlık Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfınca getirilen giyim ürünleri, Sason Kaymakamı Ökkeş Beyaz tarafından Yunus Emre İlk ve Ortaokulu ile İstiklal İlkokulu öğrencilerine tek tek dağıtıldı.

Giyim yardımı dağıtımında konuşan Kaymakam Ökkeş Beyaz, ilçede eğitim gören ve ihtiyaç sahibi öğrencilerin kışlık giyimlerine destek olmak amacıyla böylesi bir yardımda bulunduklarını ve bu yardımların devam edeceğini belirtti.

Çocukların daha sağlıklı güzel şartlar altında eğitim görmelerini istediklerini ifade eden Beyaz, “Eğitim gören öğrencilerimizin soğuk kış aylarından etkilenmemeleri için ihtiyacı olan ailelerimizin çocuklarına bu yardımları yapıyoruz. Ülkemizin geleceği için sağlıklı ve dinamik gençler yetiştirmeyi amaçlıyoruz. Öğrencilerimizin daha sağlıklı yetişmeleri ve eğitimlerini almaları için ne gerekiyorsa sonuna kadar elimizden gelen tüm çaba ile seferber olacağız ve elimizden gelen azami gayreti bu noktada sarf edeceğiz.” dedi. 

İLKHA

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı