Ekonomi

​Şanlıurfalı Genç Girişimciler Tüyap Fuarına Hazırlanıyor,

Şanlıurfalı genç girişimciler 2017 yılında Şanlıurfa sanayi sitesine kurmuş oldukları yazı tahtası üretim tesisi ile Şanlıurfa’dan tüm dünyaya ihracat yapmaya hazırlanıyor.

Şanlıurfalı genç girişimciler 2017 yılında Şanlıurfa sanayi sitesine kurmuş oldukları yazı tahtası üretim tesisi ile şanlıurfa’dan tüm dünyaya ihracat yapmaya hazırlanıyor.

Hedefin kaliteyi müşterileri ile buluşturarak dünya’nın bir çok ülkesine ihracat yapmayı planlayan Çınar pano Türkiye’de Abc markası ile biliniyor. Hedef başta körfez ülkeleri olmak üzere ortadoğu ve avrupanın çeşitli ülkelerine abc yazı tahtasını pazarlamak olduğunu belirten Çınar pano Ceo’su M.Çınar Tüyap uluslar arası kırtasiye fuarına katılacaklarını belirtti.

Çınar Pano 2017 Yılında Açıldı

2017 Yılında Şanlıurfa’da üretime başlayan çınar pano Abc yazı tahtası markası ile kısa sürede türkiye geneline Şanlıurfa’dan yazı tahtası pazarladı, % 100 Şanlıurfa üretimi olan abc yazı tahtaları Ceo’su M.Çınar kısa sürede elde ettikleri başarıyı paylaştı.

Ceo’su M.Çınar 2014 Yılında oluşan fikirin 2.5 yıl sektör hakkında araştırmalar ile geçtiğini üretim kapasitesi hakkında bilgi aldıklarını belirten Çınar 1 2017 yılında üretime başladıklarını belirtti, Çınar yaptığı açıklamada üretime ilk başladıkları günden itibaren kaliteden asla ödün vermeden ISO ve TSE standarlarında üretim yaptıklarını belirtti, Hedefimiz kısa sürede kaliteden ödün vermeden Dünya markası haline gelmek istediklerini ve bunun içinde gerekli fuar çalışmalarının ve uluslar arası bağlantılarını kurma çabasında olduklarını belirtti.

Editör: Ramazan CENGİZ

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı