Ekonomi
Trend

Şanlıurfa’da geliştirilen E-ticaret platformu bölgede istihdamı artıracak

Şanlıurfa’da geliştirilen E-ticaret platformu "Madame Dower" sunduğu ortalık fırsatları ile Şanlıurfalılara kazandırıyor.

Şanlıurfa’da geliştirilen E-ticaret platformu “Madame Dower” satış ortaklığı programı ile bölgede istihdamı arttıracak. Satış Ortaklığı Programına kayıt olanlar oturduğu yerden aylık 5 Bin Türk Lirasına kadar para kazanabilecek. Satış Ortaklığı Programı özellikle bölgede az olan kadın istihdamına katkı sağlayacak. Bu sayede her bayan evinde ya da işlerinde otururken aile bütçesine katkı sağlama imkanı buluyor.

Oturduğun yerden aylık 5 Bin TL Kazanma Fırsatı

Türkiye’de istihdama önemli katkılar sunan “Asoğlu Şirketler Gurubu” bünyesinde kurulan “Madame Dower“, hayata geçirdiği Satış Ortaklığı Programıyla ülke ekonomisi ve istihdamına büyük katkı sağlamayı planlıyor. Hayata geçirilen bu projenin mutfağında yaklaşık 50 kişi çalışırken bu rakamın artması ve istihdama katkının çoğalması için Satış Ortaklığı Programına ev hanımları da dahil ediliyor.
Satış Ortaklık Programı Nedir nasıl kayıt olunur
Madame Dower” ortaklık programına kayıt olmak ücretsizdir. Oluşturacağınız takip kodunu kendi web sitenizde, sosyal ağ hesaplarınızda ya da her hangi bir yerde paylaşabilirsiniz. Paylaştığınız takip kodu ile gelen müşteriler Madame Dower sitesinde bulunan ürünleri satın aldığında, komisyon oranına göre sizde gelir elde edersiniz. Şu anki geçerli komisyon oranımız 5%’dir. Daha fazla bilgi için, Ortaklık Programı Kullanımı & Koşullarına bakabilirsiniz.

Madame Dower Ortaklık Programı: https://madamedower.com/oyuncak

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu