Gap

Şanlıurfa Yeşilay Cemiyeti Doktorları Ağırladı

Yeşilay Şanlıurfa Şubesi inde bir toplantı tertipledi, uyuşturucu madde bağımlılığı konusundan yapması gerekenleri konuşuldu ve doktorların izlenimlerine başvuruldu, beraber çalışma kararını alındı.

Yeşilay Şanlıurfa Şube Başkanı Muharrem Çelik Yaptığı açıklamada “Yeşilay Şanlıurfa Şubesi olarak bu hafta tıp bayramı olması dolayısı ile hem doktorarın Tıp Bayramını kutlamak hemde madde bağımlılığı ile yaptığımız mücadelede sağlık çalışanları ve doktorlarımızın tecrübesinden faydalanma amacı ile düzenlediğimiz toplantıya gelen tüm doktor ve sağlık çalışanı arkadaşlara teşekkür eder ve Tıp Bayramlarını kutluyorum” dedi.

Çelik Konuşmasında “Doktorlar toplum sağlığı açısından önemli bir yere sahip dolayısı ile toplum sağlığı alışkanlıkları konusunda engin bir tecrübeye sahipler. Biz de istiyoruz ki toplum ve birey sağlığı için bu kadar büyük öneme sahip doktorlarımıza bağımlılıklar konusunda biz de tecrübelerimizi aktaralım ve hem kendilerini geliştirsinler, bu alanda çalışmalar yapsınlar, bu alana yönelik tedaviye yönelik yada bireyi topluma kazandırmaya yönelik değişik fikirlerle Yeşilay’ımızla birlikte hareket etsinler. 
Bu amaçla Doktorlarımızı şubemizde ağırladık, onlara çalışmalarımız hakkında bilgi vedik ve görüş alışverişinde bulunduk onların fikirlerini dinledik” dedi.
Ziyaretin sonunda Yeşilay Şanlıurfa Şubesi başkanı Muharrem çelik davetlerine icabet eden bütün doktorlara teşekkür ederek hediye takdiminde bulundu.

Editör Ramazan Cengiz

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu