Güncel

​Şanlıurfa ve Gaziantep Fetö Borsası Patlak Verdi

​Şanlıurfa ve Gaziantep Fetö Borsası Patlak Verdi AK Gaziantep millet vekili Şamil TAYYAR tarafından gündeme getirilen Gaziantep ve Şanlıurfa’da fetö borsası iddaaları ile ilgili Şanlıurfa ve Gaziantep cumhuriyet baş savcılığı soruşturma başlattı.

AK PARTİ Gaziantep millet vekili Şamil TAYYAR tarafından gündeme getirilen Gaziantep ve Şanlıurfa’da fetö borsası iddaaları ile ilgili Şanlıurfa ve Gaziantep cumhuriyet baş savcılığı soruşturma başlattı. 

Gaziantep Savcılığı soruşturma kapsamında Tayyar’ın tanık olarak ifadesinin alınması için Ankara Cumhuriyet Başsavcılığına talimat yazısı yazdı. Ankara Savcılığının da önümüzdeki günlerde Tayyar’ın ifadesine başvuracağı öğrenildi.

AK PARTİ Gaziantep millet vekili Tayyar, bir televizyon programında yaptığı açıklamada FETÖ davalarıyla ilgili FETÖ borsası kurulduğu iddialarında bulunmuş, FETÖ’den tutuklu iş adamlarının milyon dolarlar vererek itirafçı olarak tahliye edildiğini öne sürmüştü, Bu iddaaların adından Şanlıurfa ve Gaziantep  FETÖ borsası ilgili savcılıklar tarafından soruşturma başlatılıp ifşa edilecek.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı