Gap

Şanlıurfa Saadet Partisinde İlçe Kongreleri Heyecanı

​Saadet Partisi Şanlıurfa İl Başkan Yardımcıları Yılmaz Baki ve Halil İbrahim Geylan Geçtiğimiz Günlerde Yoğun bir Katılımla Kongrelerini yapan Ceylanpınar ilçesinde İlçe Yönetimi ile bir araya gelerek çalışmaları Hakkında bilgi aldılar.

Ceylanpınar İlçe Başkanı Ahmet Yiğit ile birlikte ilçe taramalarını gerçekleştirerek Saadet Partisinin Ceylanpınar ilçesindeki Yükselişini ve çalışmalarını yerinde gördüler..İl Başkan Yardımcısı Yılmaz Baki ; Bizler gücümüzün yettiği kadar değil takatimizin sonuna kadar çalışacağız.

çünkü biz herhangi bir siyasi hareket değiliz biz bir Cihat hareketiyiz.Saadet Partisi bu milletin ruh köküdür özüdür bu milletin ta kendisidir onun İçin tüm ilçelerde teşkilatlarımızın çalışmalarını güçlendirerek bu topraklardaki insanlarımızın umut ışığı olmak İçin canla başla çalışacağız.

İl Başkan Yardımcısı Geylan ise ” Ülkemizin geçirdiği bu buhran dolu günlerden kardeşin kardeşe düşman olduğu, kutuplaşmanın hat safhaya çıktığı günümüzde bizler herşeye inat bu topraklarda sevgi ve kardeşliği yeşertmek için tohumları saçmaya devam edeceğiz. Yürdürülen referandum çalışmalarındaki çatışmaları yüreğimizdeki Kardeşlik potasında eriteceğiz.

Hiç kimsenin bu topraklardaki insanları ayrıştırmasına izin vermeyeceğiz..17 Nisan Sabahı Evette çıksa Hayırda çıksa bizler aklıselimin temsilcisi olacağız..Karşımıza Belki zorluklar çıkacak bu gerek maddi gerekse manevi zorluklar olacak ama bizler Erbakan Hocanın Tek varisi olan ve Milli Görüşün Tek Temsilcisi olan Saadet Partisi olarak aynı 69 da yola çıkan Hocamız gibi iman Varsa İmkanda vardır diyerek Çalışmalarımızı Yapacağız” şeklinde açıklamalarda bulunarak Kongre Hazırlığı Yapan Viranşehir ilçesinde Kongre Çalışmalarını yerinde gördüler. Viranşehir İlçe Başkanı Yasin Kurt Beyden ve İlçe yönetiminden Alınan bilgilerle Kongrenin ne kadar heyecanlı olacağı izlenimlerini tespit ettiler.

EDİTÖR: Kadir Kurtay

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu