Teknoloji

​Şanlıurfa’nın İnterneti Çöktü – Ne Zaman Gelecek ?

Şanlıurfa’nın İnterneti Çöktü Ne Zaman Gelecek ? 06:04:2018 tarihinde akşam saat 19:35 de Şanlıurfa’nın millenicom internet alt yapısını kullananlar bağlantı sorunu yaşadı, Olay ile ilgili müşteri hizmetleri genel ir çalışma olduğunu bildirdi.

06:04:2018 tarihinde akşam saat 19:35 de Şanlıurfa’nın millenicom internet alt yapısını kullananlar bağlantı sorunu yaşadı, Olay ile ilgili müşteri hizmetleri genel ir çalışma olduğunu bildirdi. Son dönemlerde sıklıkla güneydoğunun internet sorunu kullanıcıları zor durumda bırakmaya başladı, 2018 Ticaret hacminin % 65 lik bölümünü karşılayan internet kesintileri kullanıcıları mağdur ediyor.

Şanlıurfa’da bilinmeyen bir sebepten dolayı internet kesildi, İnternet kesintisinden rahatsız olan vatandaş hizmet aldıkları firmadan bilgi almak amacı ile müşteri temsilcilerini aradı, oldukça yoğun bir trafiğe sahip olan müşteri temsilcileri 13 dakikada kullanıcılarına cevap verdi, Verilen cevap ise lütfen 2 saat sonra bizi ekrar arayın oldu.

Global Şirketlerden Vatandaşın Hakkını Koruyacak Komisyon Kurulmalı

Sıklıkla global şirketlerin haksızlığına uğrayan vatandaşlar, Firmaların oldukça fazla avukatı olduğundan dolayı haklarını mahkeme koridorlarında savunamıyor, Bir çok tüketici çalıştığı iş yerlerinden izin alamadığından dolayı mahkemeye verme şansıda çok mümkün olmuyor, Her ilde hızlı şikayet ve hak savunacak komisyonların kurulması gerekiyor

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı