Ekonomi

Şanlıurfa LPG Fiyatlarında Tuhaf Artış ve Düşüşler

Şanlıurfa Lpg fiyatlarında çok yüksek rakamlar dönerken halkın şikayetine çözüm bir türlü bulunamadı, Nihayetinde indirime giden petroller tehditler ile fiyatı yükseltmek zorunda kalmıştı, LPG fiyatları Şanlıurfa’da tekrar gündem de

Şanlıurfa uzun bir dönem LPG fiyatları üzerinden spekülasyonlar yaşadı. Uzun bir müddet fiyatlarda indirim yapmamak için direnen petrol istasyonları daha fazla halk baskısına dayanamayarak fiyatta indirime gitmiş ancak bu indirimin ömrü kısa sürmüştü, tekrar yüksek fiyat uygulamasına geçen LPG istasyonları son günlerde ilk olarak İzol Petrol daha sonra ise Avşaroğlu Petrol İndirime giderek bu tekeli kırdı

Şanlıurfa’da İzol Petrol’ün indirim uygulamasından sonra en büyük indirim oranı Karaköprü Avşaroğlu Petrol’den geldi. Avşaroğlu Petrol LPG’yi 2.29 TL’den satışa sundu.

Geçtiğimiz günlerde LPG fiyatlarının yükselmeye başlamasının ardından kamuyoyunda oluşan tepkiler üzerine firmalar tekrar başta LPG olmak üzere, fiyatlarda indirime gitmeye başladı.

Bu gün akşam saatlerinde Karaköprü’de bulunan İzol Petrol’ün LPG fiyatlarını 2.85 TL’den 2.39 TL’ye indirmesinin ardından, Karaköprü’de bulunan Avşaroğlu Petrol’de LPG fiyatını 2.29 TL’ye indirdi.

Sitemizde yer alan haberler üzerine, kamuoyunun tepkilerine kulak veren işletmeler, zarar etme pahasına fiyatlarını aşağıya çekmeye başladı.

Alınan bilgiye göre, akar yakıt fiyatları konusunda diğer petrol istasyonlarınında indirime gideceği yönünde..

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu