Gap

​Şanlıurfa Karaköprü Seyrantepe Yol Çalışması

​Şanlıurfa Karaköprü Seyrantepe Yol Çalışması Karaköprü Belediyesi tarafından yol ihtiyacını karşılamak için ilçenin birçok yerinde yeni yol açma çalışmaları devam ederken Fen İşleri ekipleri Seyrantepe (Toki-Maşuk) Mahallesinde ihtiyaçlar dahilinde muhtelif yerlerde yeni yollar açmaya devam ediyor.

Karaköprü Belediyesi tarafından yol ihtiyacını karşılamak için ilçenin birçok yerinde  yeni yol açma çalışmaları devam ederken Fen İşleri ekipleri Seyrantepe (Toki-Maşuk) Mahallesinde ihtiyaçlar dahilinde muhtelif yerlerde yeni yollar açmaya devam ediyor.

Her geçen gün büyüyen ve yeni yerleşmelerin oluştuğu Karaköprü’de ihtiyacın karşılanması ve vatandaşların mağdur olmaması için Karaköprü Belediyesi tarafından yol seferberliği sürüyor. İlçenin birçok mahallesinde yol çalışmalarını sürdüren Karaköprü Belediyesi Fen İşleri ekipleri Seyrantepe Mahallesinde yeni yollar açarak vatandaşların hizmetine sunuyor.İlçenin yeni gelişen ve yapılaşmanın arttığı mahallelerinde vatandaşların talebi ve ihtiyaç oluşması üzerine Şanlıurfa Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli tarafından yeni yollar açılması talimatı verilirken, hızla büyüyen ve gelişen Seyrantepe’de yeni yol çalışmaları aralıksız sürüyor.

Yeni yolların gerekliliğinin farkında olduklarını belirten Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, ilçenin her tarafında gerekli görülen yerlerde yeni yollar açtıklarını dile getirdi.

 Başkan Baydilli, “Her yıl büyüyen ilçemizde doğal olarak yeni ihtiyaçlar meydana geliyor. Bu büyümeyle birlikte özellikle yeni yol ihtiyacı oluşuyor. Biz de vatandaşlarımızın talebi doğrultusunda, onların sıkıntı yaşamaması için  yol ihtiyacı olan yerlerde yeni yollar açılması için Fen İşleri ekiplerimize talimat veriyoruz. İlçemizin hızlı gelişen mahallelerinden olan Seyrantepe’de ihtiyaçlar dahilinde yeni yollar açıyoruz. Bunun yanında yine vatandaşlarımızın kış aylarında çamurlu yollarda sıkıntı çekmemesi için de açtığımız yollarda Büyükşehir Belediyesi tarafından alt yapı çalışmaları biter bitmez kilitli parke döşeme işlemi yapıyoruz. Diğer mahallelerimizde de ihtiyaçlara bağlı olarak program dahilinde yol çalışmalarımız sürüyor. Yeni yollarımız vatandaşlarımıza hayırlı olsun” diye konuştu.

 

Karaköprü Belediyesi Fen İşleri ekipleri ilçenin birçok mahallesinde yol ve kilitli parke çalışmalarını yoğun bir tempoyla sürdürüyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı