Asayiş

Şanlıurfa’da Taziye Evinin Klima Motoru Çalındı

Şanlıurfa’da Taziye Evinin Klima Motoru Çalındı bunu-damı yaptılar diyeceğiniz olay Şanlıurfa’da tekke mahallesinde bulunan bir taziye evinde meydana geldi, Taziye evine giren kimliği belirsiz kişi ya da kişiler, klima motorunu çaldı, Hırsızlık olayını öğrenen taziye evi görevlileri şaşkınlığını gizleyemedi

Olay Şanlıurfa’nın Viranşehir ilçesinde bulunan tekke mahallesindeki bir taziye evinde gerçekleşti, Taziye evine giren kimliği belirsiz kişi ya da kişiler, klima motorunu çalarak kayıplara karıştılar. 
Dün akşam saatlerinde yaşanan vahim hırsızlık olayı Tekke Mahallesi’nde gerçekleşti, H. Hesun Östop Taziye Evi’ne dadanan hırsızlar vidanvemerhametten yoksun bir şekilde taziye evinin klima motoruna tenezzül ederek çaldı. Ölenlerin aile yakınlarının acılarını dostları ile paylaştığı taziye evinde Viranşehir polisleri sabah saatlerinde  inceleme başlattı.

Edinilen bilgilere göre, gece saatlerinde taziye evine girildi kimliği.

Taziye evinin yakınında oturanlar, “Bizim mahalle eski yapı ve sokakları dar olduğu için hırsızlar rahat bir şekilde ortadan kaybolabiliyorlar. Hırsızlar sadece bizim mahallede yok. İlçenin dört tarafında çoğaldılar. Yetkililerden bu konuyla ilgili yardım istiyoruz.” dediler. 

İLKHA

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı