Güncel

Şanlıurfa’da Silahlı Soygun

Şanlıurfa Haliliye ilçesinde emniyet caddesinde bulunan bir banka şubesi silahlı bir kişi tarafından soyuldu. Edinilen bilgilere göre bankaya gelen bir kişi güvenlik görevlisinin silahını alarak etkisiz hale getirdi.

Şanlıurfa Haliliye ilçesinde emniyet caddesinde bulunan bir banka şubesi silahlı bir kişi tarafından soyuldu edinilen bilgilere göre bankaya gelen bir kişi güvenlik görevlisinin silahını alarak etkisiz hale getirdi şahıs bankadan kaçtıktan  sonra olay yerinden kayboldu. Olay yerine çok sayıda güvenlik sevk edildi kaçan şahsın yakalanması için çalışmalar başlattı bununla ilgili herhangi bir açıklama beklenmemektedir şuan emniyet güçleri basına her hangi bir açıklama gelmezken banka çalışanları olayın şokundan çıkamadı.
 

Şanlıurfa’da Bir Bankada Silahlı Soygun 

Olay yerinde bulunan kişiler olayı şöyle ifade etti:

Soyguncu şahıs herkes gibi bankaya geldi hiç olmamış gibi biraz tedirgindi. Şahız oturduğu yerden kalkıp güvenlik görevlisine doğru yürüdü.

Güvenlik görevlisiyle konuşmaya başladı, Güvenlik görevlisinin dalgınlığını yakaladıktan sonra;Güvenlik görevlisinin silahını aldı ve etkisiz hale getirdi. Biz o panikle hiç birşey yapamadık elimizden birşey gelmiyordu parayı aldıktan sonra olay yerinden kaçtı.

Olayla ilgi detay verilmemektedir:

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı