Güncel

Şanlıurfa Belediyelerinin Dezenfekte Çalışmalarıyla İlgili Şok İddia

Koronavirüs pandemisi ile ilgili iddiaların ardı arkası kesilmiyor! Son olarak Şanlıurfa'nın tanınmış iş insanı İbrahim Asoğlu, gündeme bomba gibi düşecek bir iddia ortaya attı.

Koronavirüs pandemisi ile ilgili iddiaların ardı arkası kesilmiyor! Son olarak Şanlıurfa’nın tanınmış iş insanı İbrahim Asoğlu, gündeme bomba gibi düşecek bir iddia ortaya attı.

Şanlıurfa’nın tanınmış iş insanı İbrahim Asoğlu, kişisel sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı bir açıklama ile gündeme bomba etkisi yapacak iddialarda bulundu. Asoğlu, kişisel sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile kent genelinde belediyelerin koronavirüs salgınına karşı kullandığı ilaç ve dezenfektan ürünlerinin Sağlık Bakanlığı onaylı olup olmadığı, kullanılan dezenfekten malzemelerinin güvenilir firmalardan mı yoksa merdiven altı diye tabir edilen yerlerden mi temin edildiği, fırsatçıların bu işin neresinde olduğu sorularını Şanlıurfa yerel yöneticilerine sordu.

İbrahim Asoğlu’nun Sosyal Medya Paylaşımı

Şanlıurfa’da neler oluyor?

1 Hazirandan bu yana Türkiye de normalleşme varken Şanlıurfa’da vaka sayısının hızla yükselmesi, insanlarımızın biraz da olsa umursamamazlığı varsa da! Virüse karşı hangi ilaçlar kullanıldı acaba? Bu dezenfektan ürünlerinin etkili olduğunu sağlık bakanlığı onaylı olup olmadığını, çamaşır suyu (hipo) gibi ürünler kullanıldı mı? Bu yapılan ilaçları virüs ile mücadele için belediyeler kullandı mı acaba? Fırsatçı firmalara ve bunlara taviz veren yetkililere sesleniyorum. Can kayıpları her geçen gün artıyor. Bu paralar size kalacak mı sanıyorsunuz? Bunların vebali sizin üstünüzedir. Karaköprü ateş hattı, Haliliye, Eyyübiye vaka sayısı gitgide artıyor. Ürünlerin kimden alındığı, doğru olup olmadığı hakkında bize tek yardımcı olacak sayın cumhurbaşkanım, Şanlıurfa sayın valim ve sayın emniyet müdürüm bu işi araştırırsa suistimal olup olmadığını anlayacaklardır. Bu konuya biran evvel el atıp eğer bir sorun var ise yargı önünde hesap verilmelidir.

Not: virüse karşı acaba hangi ilaç kullanıldı…?

Kaynak: https://www.urfanews.com/sanliurfa-belediyelerinin-dezenfekte-calismalariyla-ilgili-sok-iddia

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu