Teknoloji

Samsung ve Huawei’den Sonra Motorola’da Katlanabilir Telefonu Piyasaya Sürmeye Hazırlanıyor

Klasik telefonun bir güncellemesi olduğu söylenen cihaz, Samsung Galaxy Fold ve Huawei Mate X’ten daha farklı bir tasarıma sahip olması bekleniyor.

Motorola katlanabilir telefon çıkarmaya hazırlanıyor .

Ve muhtemelen bu işteki en ikonik isimlerden biriyle yapıyor. 

Çinli tüketici elektroniği devi Lenovo’nun bir birimi olan Motorola, şirketin planlarını bilen bir kişiye göre yaz aylarında katlanabilir akıllı telefonunu satmayı planlıyor. Kişi, tasarımın geçen hafta ilk kez basılan Samsung Galaxy Fold veya Pazar günü MWC Barcelona fuarında gösterilen Huawei Mate X’e benzemeyeceğini söyledi .
 

Cihaz 1.500 $’lık Fiyat Etiketi İle Çıkması Bekleniyor

Cihaz neredeyse kesinlikle The Wall Street Journal’ın 1.500 $ ‘lık bir fiyat etiketi ile geri döneceğini bildirdiği Razr markasının yeniden canlandırılması . Çarşamba günü Engadget telefonun geldiğini doğruladı.

Yaz lansmanı, 26 Nisan için planlanan Galaxy Fold’un ve yılın ortasında piyasaya çıkacak olan Mate X’in lansmanı arasında yer alıyor ve katlanabilir telefonların yükselen trendini daha da öne çıkarıyor.

Cihazlar tonlarca ses çıkardı ve telefonlara duyulan ilginin olgunlaşmaya başladığı bir dönemde yeniden canlanmış bir MWC’nin konuşmasından söz etti.

Daha geniş ekranlara kayan Galaxy Fold veya Mate X’in aksine, Razr’ın tasarımı , 91Mobiles blog tarafından keşfedilen patent başvurusundaki şemalara dayanarak orijinal Razr gibi daha küçük bir cihaza dönüşüyor.
 

Tasarım, katlandıktan sonra ekranın korunması dahil olmak üzere bazı avantajlara sahiptir.

Orijinal telefonu taklit ederse, çok daha kompakt olacaktır. Ancak tüketicilerin ekranlarını katlamak isteyip istemedikleri belli değil. Samsung ve Huawei, daha büyük ekran seçeneğini tercih eden insanlara para veriyor.

Orijinal Razr en tanınan markalarından biri oldu ve çevirme telefon döneminde yıllarca Motorola’nın başarıya ulaşabilmesini sağladı. Ultra ince telefon ilk kez Cingular Wireless için özel bir telefon olarak 500 dolarlık rezalet bir fiyatla başladı (şimdi AT&T.) Tarihinin en başarılı telefonlarından biriydi ve iki yıl içinde 50 milyondan fazla birim sattı. ilk.

Ancak Motorola, Razr’ın başarısından faydalanamadı ve sektör daha sofistike telefonlara geçtiğinde daha da geriledi. Google 2012’de Motorola’yı satın aldı ve iki yıl sonra Lenovo’ya tekrar sattı . Motorola, Moto Motorola eki ile 5G’ye yükseltilebilen , Moto G franchise ve Moto Z franchise’ı gibi iyi donanımlı ekonomik telefonlarda damgasını vurdu .

Artık Lenovo, Motorola markasını Razr ile bir kez daha canlandırma şansına sahip

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı