Gap

Sadece Tüzüğe Bağlı Kalmayıp Çözüm Odaklı Çalışıyoruz

TÜMSİAD Şanlıurfa şube başkanı M. Sadık Sade Akparti Eyyubiye ilçe başkanı İsmail Demirbaş’ı ziyaret etti.

TÜMSİAD Şanlıurfa şube başkanı M. Sadık Sade Akparti Eyyubiye ilçe başkanı İsmail Demirbaş’ı ziyaret etti.
AK Parti Eyyübiye İlçe Başkanı’nın ziyaretinde konuşan TÜMSİAD Başkanı Sade: “Sadece fotoğraf karelerinde görünmek gibi bir derdimiz yok, bizim işimiz de gücümüz de memlekete hizmettir”

AK Parti Eyyübiye İlçe Başkanı Av. İsmail Demirbaş ve Yönetim Kurulu Üyeleri TÜMSİAD Şanlıurfa Şubesini ziyaret etti. Birlikten kuvvet doğar ilkesiyle hareket ettiklerini söyleyen İlçe Başkanı İsmail Demirbaş, sürekli irtibat halinde kalıp, istişareyi hiçbir zaman ihmal etmemeye çalıştıklarını ifade etti. TÜMSİAD’ın yatırım ve istihdam konusunda başarılı çalışmalarını takip ve takdir ettiklerini söyleyen Başkan Demirbaş, çalışmalarından dolayı derneğe ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür etti.
Ziyaret hakkında görüşlerini belirten TÜMSİAD Şube Başkanı M.Sadık Sade, dernek olarak sadece tüzüklerinde yazılanlara bağlı kalmadıklarını, Şanlıurfa için sorun teşkil eden her meseleye duyarlı olduklarını söyledi. Başkan Sade, “İlimiz adına sorun teşkil eden her şeye, ilgi alanımıza girsin veya girmesin müdahale etmeye çalışıyoruz. Sürekli hakkın ve haklının yanında olmak bizim şiarımızdır. Çalıştaylar düzenliyoruz, sektörel toplantılar düzenliyoruz, kısaca boş durmuyoruz. Şimdiye kadar ihmal edilmiş tüm konulara dokunmaya gayret ediyor ve somut neticeler almayı hedefliyoruz. Çözüm odaklı çalışıyoruz. Faaliyet raporlarımız dolu olsun diye, fotoğraf karelerinde yer alalım diye bir derdimiz yok, bizim işimiz de gücümüz de memlekete hizmettir” şeklinde konuştu.

Editör Ramazan Cengiz

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu