Gap

Saadet Partisi Hilvan’da Gövde Gösterisi Yaptı

Saadet Partisi Şanlıurfa il başkanı ve teşkilatı Pazar günü Hilvan ilçemizin parti binası açılışına katıldı. Coşkulu bir ortamda geçen açılışa vatandaşlar ve partililer yoğun ilgi gösterdi.

Saadet Partisi Şanlıurfa teşkilatı geçtiğimiz hafta Hilvan’da görkemli bir ilçe kongresi gerçekleştirerek yeni bir ilçe başkanı seçti ilçe başkanlığına seçilen Veysi Nibak çalışmalarına hızlı başladı.
Yeni bir parti binası yeri tutarak açılışı için il başkanı Osman Yıldırım ve il teşkilatını davet ederek açılışını gerçekleştirdi.
 
Açılış programına ilçe halkı büyük rağbet gösterdi kalabalık bir ortamda gerçekleştirilen açılışta kurdeleyi İl başkanı Osman Yıldırım il müfettişi Halil Yiğit, ilçe başkanı Veysi Nibak ve Partililer birlikte kesti.
 
Açılış sonrası bir konuşma yapan il başkanı Osman Yıldırım
“İlçe başkanımız ve yönetimi almış oldukları görevi hakkaniyetle yerine getirmiş bulunmakta bundan dolayı başkanımızın şahsında tüm ilçe teşkilatına teşekkür ederim. Ben inanıyorum ki kısa zaman içinde milli görüşün tek temsilcisi Saadet Partimizin ilçe teşkilatı görev bilinci içerisinde Hilvan ile ilgili çalışmalarını yapacaktır. Halkımıza gerekli katkıları sunacaktır. Tüm Türkiye’de olduğu gibi Hilvan teşkilatımız da aktif bir çalışma içerisinde bu çalışmalar inşallah hayırlara vesile olur.
 
Günümüzde yaşanan olaylara baktığımızda Hilvan ilçemizin, şehrimizin, bölgemizin, ülkemizin, İslam coğrafyalarının ve tüm insanlığın tamamını idrak etiğimiz zaman gelişen olayları değerlendirdiğimizde her geçen gün İnsanlığın, İslam, coğrafyalarının, ülkemizin, bölgemizin, şehrimizin ve ilçemizin Milli Görüş zihniyetine ihtiyacı olduğunun idraki içerisindeyiz. Bu bizlerin üzerindeki sorumluluğu arttıran bir durumdur.
 
İnşallah Hilvan ilçe teşkilatımız Şanlıurfa’da örnek bir noktaya gelecektir, arkadaşlardan beklentimiz temennimiz bu yöndedir inşallah bu arkadaşlarımızın emeği Allah katında boşa gitmez” dedi
 
Açılış programı sonrasında ilçe başkanı Veysi Nibak açılışa katılan il başkanı il teşkilatı ve bütün ilçe teşkilatını köyüne götürerek bir yemek tertip etti yemekten sonra programa katılan konuklar ilçe başkanına teşekkür ederek ayrıldı. 

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu