Güncel

Saadet Eyyübiye Adayı Halil Yiğit Hayati Harrani Mahallesinde Gövde Gösterisi Yaptı

Seçime sayılı günler kala Belediye Başkan ve Belediye meclisi adayları çalışmalarını hızlandırarak devam ediyor.

Seçime sayılı günler kala Belediye Başkan ve Belediye meclisi adayları çalışmalarını hızlandırarak devam ediyor. 

Saadet Partisi Eyyübiye Belediye Başkan Adayı Halil Yiğit, seçim çalışmaları kapsamında Hayati Harrani Mahallesine bir ziyaret gerçekleştirdi. 

Mahalleliler ile bir araya gelen Yiğit, bölgenin sorunları ile ilgili mahallelilerin dertlerini dinledi ve çözüm üretme noktasında gece gündüz durmadan çalışacağına söz verdi. 

Mahalle gezisi ile tek tek kapıları çalarak Hayati Harrani sakinlerinden destek isteyen Saadet Partisi Eyyübiye Belediye Başkan Adayı Halil Yiğit, mahallelilerin yoğun destek ve tezahüratları ile karşılaştı. 

Mahallede gezerken Saadet Adayı Yiğit’in peşine takılan mahalleli sık sık sloganlar atarak sevgi gösterilerinde bulundu.


 

Eyyübiye Üvey Evlat Değildir

Mahalle sakinleri Eyyübiye ilçesinin üvey evlat muamelesi gördüğünü ve hiç bir hizmet alamadığını belirterek mevcut hükümet ve hükümetin belediye başkanlarına tepkilerini dile getirdi. 

Mahalle sakinleri; “Bizler bu ilçede yaşıyoruz ancak bizleri yönetenlerin tamamı ya Karaköprüde lüks bir sitede yada Haliliyede yine lüks evlerinde yaşıyorlar hatta öyle boşverişmişiz ki belediye binamız kurumlarımız bile ilçe sınırlarımızın dışında. 

Artık yeter Eyyubiye üvey evlat değildir! Her dönem iktidara buradan en fazla oyu çıkarmışız ancak karşılığında ötekileştirmeden başka bir şey görmemişiz.

Bu dönemde Saadet Partisinin Adayları olan Sabahattin Cevheri ve Halil Yiğit’i seçip belediyenin başına koyacağız.

Umuyoruz bu adamlarda seçilince tıpkı iktidarın belediye başkanları gibi bizi yüzüstü bırakmazlar.” dedi.

Eyyübiye’de Doğdum,  Eyyübiye’de Yaşıyorum İlçemi Seviyorum

Talepleri dinleyen Belediye Başkan Adayı Halil Yiğit, “Ben bu semtin çocuğuyum, Onikiler Mahallesinde doğdum bu yaşıma kadar da Eyyubiye dışında bir yerde yaşamadım ve başka bir yerde de yaşamayı düşünmüyorum çünkü ilçemi şehrimi seviyorum buraların sorunlarını biliyorum, çünkü bizzat içinde yaşayarak gözlemliyorum, bunlar benim de sorunlarım ailem annem babam kardeşlerim hepsi bu semtlerde yaşıyor. Bu bölgenin sorunlarını bilmek için bizzat yaşamak gerekiyor bende bu semtin bir çocuğu olarak sorunlara hakim bir kişiyim dersimi iyi çalıştım bütün plan programım hazır Allah’ın izni ve halkımızın desteği ile iş başına geldiğimiz gün belediyecilik nasıl yapılır? Nasıl örnek belediye olunur? Şeffaf belediyecilik nasıl yapılır? Bir bir herkes görecektir.” dedi.
 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu