Teknoloji

RT Çılgınlığı Devam Ediyor, Japon İş Adamından RT İçin İnanılmaz Bütçe

Dünya genelinde RT çılgınlığı devam ediyor, Japon milyarder Yusaku Maezawa, Twitter tarihinin en çok retweet edilen paylaşımına sahip olabilmek için 100 milyon yen(yaklaşık 5 milyon TL) harcadı.

Japon giyim sitesi Zozotown’ın kurucusu olan Maezawa, 5 Ocak tarihli tweet’ini retweet eden 100 kişiye toplam 100 milyon yen vermeyi vadetti. Şu ana kadar 4.5 milyondan fazla retweet alan mesaj, 2017’de Wendy’s’ten bir yıllık bedava tavuk nugget alabilmek için yardım talep eden Carter Wilkinson’ın tweet’ini geride bıraktı. 

 
 

ZOZOTOWN New Year’s Sale, tarihte bugüne kadarki en hızlı ve 10 milyar yen işlem hacmi geçmiş! ! Günlük şükran ile, size nakit olarak insanlardan 100 milyon yen (100 kişi için 100 milyon yen büyük ödül) vereceğim. Başvurmak için, sadece beni takip et ve sadece bu tweet’i RT. Resepsiyonist 1/7 kadardır. DM’yi kazanandan kazanana yönlendireceğim!

ZOZOTOWN新春セールが史上最速で取扱高100億円を先ほど突破!!日頃の感謝を込め、僕個人から100名様に100万円【総額1億円のお年玉】を現金でプレゼントします。応募方法は、僕をフォローいただいた上、このツイートをRTするだけ。受付は1/7まで。当選者には僕から直接DMします! #月に行くならお年玉 pic.twitter.com/cKQfPPbOI3

— Yusaku Maezawa (MZ) 前澤友作 (@yousuck2020) 5 Ocak 2019
 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı