Biyografi

Ressam Muharrem Çelik Oğlunun Doğum Gününü Çiğköfte İle Kutladı

Yeşilay cemiyeti Şanlıurfa Şube başkanı Eğitimci, Ressam Muharrem Çelik doğum günü için farklı bir yönteme giderek oğlu Muhammed Yusuf doğum gününü pasta yerine çiğ köfte ile kutladı.

Yeşilay cemiyeti Şanlıurfa Şube başkanı Eğitimci, Ressam Muharrem Çelik doğum günü için farklı bir yönteme giderek oğlu Muhammed Yusuf doğum gününü pasta yerine çiğ köfte ile kutladı.

Muhammed Yusuf doğum gününü çiğ köfte ile kutladı
Yeşilay cemiyeti Şanlıurfa Şube başkanı Eğitimci, Ressam Muharrem Çelik’in 1 yaşındaki. oğlu Muhammed Yusuf’un doğum gününü çiğ köfte ile kutladı.Çelik ailesi evde yakın akrabalarıyla düzenledikleri doğum günü programı kına gecesi havasında geçti.

Renkli geçen doğum günü partisinde en çok çocuklar eğlendi.
Çelik ailesi misafir çocuklara çeşitli ikramlarda bulundu.

Kızının Doğum Gününüde Katlı Çiğköfte İle Kutlamıştı

Daha önceleri de Yeşilay cemiyeti Şanlıurfa Şube başkanı Eğitimci, Ressam Muharrem Çelik kızı Dilara için konuk evinde 7 katlı çiğ köfte ile kutlamıştı.
Kutlama ile ilgili bir açıklama yapan baba Çelik “Bir eğitimci olarak peygamber efendimiz Hz Muhammed’in (sav)  çocuklara yaklaşımı bazalarak  çocuklarım arasında cinsiyet farkını gözetmeksizin hepsini eşit şekilde doğum gününü kutluyoruz.Amaç çocuğun aile tarafından değerli olup sevildiğini hisettirmektir ” dedi.

Çelik ailesi programın sonunda minik Muhammed Yusuf’un nazardan korunması dinine milletine ülkesine bağlı olması iyi yerlere gelmesi nazardan her türlü beladan hastalıktan korunması onu ve tüm ümmet in çocuklarına topluca duâ ederek çiğköfte tabağına yakılan mumları alkış ve zılgıt lar eşliğinde Muhammed Yusuf a üflettiler.

Salih Şipak

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu